gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

torik hangi balığın büyüğüdür

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Balığı pek sevmem ondan olsa gerek tanımam da.Ama nişanlım balığı çoık seviyor ve ben de öğrenmeye çalışıyorum.Acaba torik hangi balığın büyüğüdür?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    En küçüğüne kestane palamudu diyoruz. İki yüz elli gram filan olanlar. Sonra çingene palamudu, sonra palamut, sonra torik gelir. Toriğin de büyükleri vardır, büyüğüne sivri denir, daha büyüğüne altıparmak denir, en büyüğüne de piçota denir. Piçotanın çifti aşağı yukarı on beş kilo gelir. Yani yedi buçuk kiloluk bir balık.

torik hangi balığın büyüğüdür konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. büyük balık küçük balığı her aman yer

büyük balık küçük balığı her aman yer

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Torik balığı

Torik balığı

Rüyada torik baligi görmek, gerek isinizde, gerek evinizde bol ve bereketli bir yil geçireceginize. bu yil zarar diye hiçbir sey tanimayacaginiza, evinizde hiç misafir eksik olmayacagina, saglik ve nese içinde bir yil yasayacaginiza delalet eder.
  3. Hangi Balık Hangi Ayda Yenmelidir

Hangi Balık Hangi Ayda Yenmelidir

nisanda hangi balık yenir nisan ayında hangi balık yenir Hangi ayda hangi balık daha lezzetli olur, hangi ayda hangi balıklar yenir işte cevabı :tik: Ocak ayı: Lüfer, palamut, kefal, hamsi iyice yağlıdır; çinekop, kofana, mezgit, berlam, minakop, dere pisisi, tekir, kırlangıç boldur; mercan, sinarit az da olsa çıkar. Eskiden kılıç da yakalanırmış. Çipura lezzetini muhafaza eder. Midye...
  4. Hangi Ay Hangi Balık

Hangi Ay Hangi Balık

Hangi Ay Hangi Balık bulunur lütfen bu sorumun cevabını acil olarak verin bana kızlar bekliyorum.
  5. Hangi Ayda Hangi Balık Lezzetlidir

Hangi Ayda Hangi Balık Lezzetlidir

Hangi Ay Hangi Balık Yenir Hangi Ayda Hangi Balık Lezzetlidir Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda sizlere ve bu konuda bizden bilgi isteyen misafirimize hangi ayda hangi balık daha lezzetli olur diye bilgiler sunuyor ve hangi ayda hangi balık olur bu konumuzda bilgi ediniyoruz. Ocak Uskumru, lüfer, palamut, istavrit lezzetini korur. Kefal ve hamsi tam yağlı durumdadır. Cinekop,...

Sayfayı Paylaş