gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Tosca Blu, taşlı terlikler

Konu, 'Moda Güncel' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Ayakkabı ve aksesuarda kendine güvenen, modada yeniliklerin, zarafetin öncüsü Tosca Blu, bu kez de taşlı terliklerle genç kızlar ve tüm kadınlara cazip alternatifler sunuyor. Çarpıcı lame ve dorelerin yanı sıra siyah taban üzerine beyaz taşlı terliklerle bu yazın en dikkat çekici ayaklarına sahip olacaksınız…

2. nisan yagmuru

nisan yagmuru Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Tosca Blu, taşlı terlikler
    oau cok siklar cok guzeller

3. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Çok şıklar gerçekten

4. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

valla terlıklere karsı bı ılgım yok ama..guzel duruyorlar..emegıne saglık

Tosca Blu, taşlı terlikler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tosunum böreği!

tosunum böreği!

Gerekli Malzemeler : 4 KİŞİLİK Hamur için : 1 su bardağı su 1 su bardağı sıvıyağ 1/2 limon suyu Aldığı kadar un Tuz İç Malzeme için : 1/2 su bardağı haşlanmış yeşil mercimek 1/2 su bardağı çekilmiş haşhaş Hazırlanışı Su, sıvıyağ, limon suyu ve tuzu bir kapta karıştırın. Yumuşak bir hamur elde edene kadar un ekleyip yoğurun. Hamuru ılık bir ortamda 1 saat dinlendirin Hamuru her 20...
  2. tosunum

tosunum

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Tosunum Böreği

Tosunum Böreği

tosunum böreği türkiyenin en büyük tosunu tosunum böreği tarifleri mercimekli mercimekli Malzemeler 1 su bardağı su 1 su bardağı sıvıyağ 1/2 limon suyu Aldığı kadar un Tuz İç Malzeme için : 1/2 su bardağı haşlanmış yeşil mercimek 1/2 su bardağı çekilmiş haşhaş Yapılış Tarifi Su, sıvıyağ, limon suyu ve tuzu bir kapta karıştırın. Yumuşak bir hamur elde edene kadar un ekleyip yoğurun. Hamuru...
  4. Swarovski taşlı terlik modelleri

Swarovski taşlı terlik modelleri

taşlı terlik modelleri taşlı parmak arası terlik modelleri swarovski taşının özellikleri swarovski taşı özellikleri italya [B]Swarovski taşlı terlikler gerçekten çok hoş hem havalı hemde gayet rahat görünüyorlar.Terlik modellerini sizlere tanıtmadan evvel Swarovski taşlar hakkında sizlere bazıbilgiler vermek itiyorum birçoğunuz bu taşın ismini duşmuşsunuzdur ama anlamını ve özellklerini...
  5. Yılbaşı hediyem mersi tosunum

Yılbaşı hediyem mersi tosunum

Amanda aman kiminde aşkıymış :DYılbaşı hediyemi aldım meleklerim beyaz kürk gibi bi yelek bide tatlı bide tatlı sormayın noel kız oluyorum onu giyince çokta zevklidir benim tosunum burdan teşk. ediyorum biricik nişanlıma mersi tosunum hahaha

Sayfayı Paylaş