gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Toshiba 43nm Üretim Teknolojisiyle SLC NAND Flash Yongası Üretmeye Başlıyor

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Toshiba 43nm Üretim Teknolojisiyle SLC NAND Flash Yongası Üretmeye Başlıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Otel Flash

Otel Flash

Otel Bilgileri: 2 Yıldızlı Otel Flash Dağ ve deniz manzarasına sahip Otel Şehir merkezinde Denize 150 m mesafede yer almakta olan Otel'in 3 suit odası, 31 toplam odası, toplam 52 yatak kapasitesi sahiptir. Oda deteyları Cine 5, Digiturk, Duş, Star digital, Telefon, Balkon, Televizyon, Uydu tv. Flash Otel detayları Çamaşırhane, Kuru temizleme, Resepsiyonda kasa, Market, 24 Saat oda servisi,...
  2. Flash Hadise

Flash Hadise

gündemde patlama yapan Hadise bu kezde Düm Tek Tek şarkısına çekilen klip ile eleştri oklarına hedef oldu..... AYKUT IŞIKLAR'DAN HADİSE! BUGÜN GAZETESİ YAZARI AYKUT IŞIKLAR, EUROVISION TEMSİLCİSİ HADİSE'YLE İLGİLİ ZEHİR ZEMBEREK BİR YAZI KALEME ALDI! İŞTE IŞIKLAR'IN O YAZISI: 'TRT şayet internet sitelerinde dolaşan 'Düm Tek Tek' klibini beğenmemişse, çok iyi yapmış. Buna karar veren...
  3. Toshiba 3900 kişi çıkaracak

Toshiba 3900 kişi çıkaracak

Japon elektronik devi Toshiba, Japonya'da kadrolu 3.900 personelini işten çıkaracağını bildirdi. Toshiba, Mart 2009'da sona eren mali yıl için yaklaşık 2,82 milyar dolar zarar tahminini, 3,5 milyar dolara çıkardığını açıkladı. Şirket, tahmin ettiği kadar zarar ederse bu şimdiye kadarki en büyük zararı ve son 7 yılda ilk kez bir yılda zarar...
  4. toshiba recovery tuşu hangisi

toshiba recovery tuşu hangisi

toshiba recovery tuşu hangisi Kızlar toshiba laptop da recovery tuşu hangisi acaba :S bulamıyorum yaff
  5. Flash Flash Flash İstanbul Melekleri Buluşuyorrr:)

Flash Flash Flash İstanbul Melekleri Buluşuyorrr:)

istanbuldaki biz melekler buluşmaya karar verdik....Ne zaman mı işte ona henüz karar veremedik en müsait zamanda meleklerle kararlaştırıp buluşucaz ve güzel arkadaşlıklar kurucaz ALLAH'ın izniyle... Evetttttt kimler katılıcak buluşmaya bi göreyim bakayım ona göre listemi hazırlıcam....

Sayfayı Paylaş