gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

toshiba recovery tuşu hangisi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

toshiba recovery tuşu hangisi Kızlar toshiba laptop da recovery tuşu hangisi acaba :S bulamıyorum yaff

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Merhaba Sevgili Misafir, Bilgisayar açılırken F8 tuşuna basın bilgisayarı onar'ı tıklayın daha sonra dil seçip ilerleyin. Son olarak da en altta hdd recovery tıklayın ve işlem başlayacak.

toshiba recovery tuşu hangisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Toshiba 3900 kişi çıkaracak

Toshiba 3900 kişi çıkaracak

Japon elektronik devi Toshiba, Japonya'da kadrolu 3.900 personelini işten çıkaracağını bildirdi. Toshiba, Mart 2009'da sona eren mali yıl için yaklaşık 2,82 milyar dolar zarar tahminini, 3,5 milyar dolara çıkardığını açıkladı. Şirket, tahmin ettiği kadar zarar ederse bu şimdiye kadarki en büyük zararı ve son 7 yılda ilk kez bir yılda zarar...
  2. hangisi?

hangisi?

slm arkdaşlar bn parfüm almak istiyorum ama brçoğunun kokusunu bilmiyorum bu söyledikelrimden en güzel kokan ikisini önerirsenz sevinirim tşk ederim şimdedn..wish of love ıncandesence timeless little black dress for away
  3. hangisi

hangisi

kardeşleri tarafından kuyuya atılan peygamberin adı nedir
  4. İnsert Tuşu Hangisi

İnsert Tuşu Hangisi

İnsert Tuşu Hangisi lütfen cevap yazın klavyedeki İnsert Tuşu Hangisi bilmiyorum bulamıyorum inc gibi bişey yazıyor ama:S
  5. Numpad Tuşu Hangisi

Numpad Tuşu Hangisi

Numpad Tuşu Hangisi ? selam arkadaşlar acaba Numpad Tuşu Hangisi ben bulamıyorum yavv

Sayfayı Paylaş