gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Tövbeler Tövbesi Dizisi Nerede Çekiliyor

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

töbeler töbesi dizi töbeler töbesi tövbeler tövbesi nerede çekiliyor tövbeler tövbesi dizisi nerede çekiliyor çekim yeri Atv ekranlarında bu akşam görücüye çıkacak olan Tövbeler Tövbesi dizisi nerede çekiliyormuş...Merak edenler için paylaşıyorum...

Atv ekranlarında başlayacak olan ‘Tövbeler Tövbesi’ adlı dizi için,İki eski mahalle baştan yenilendi. Tövbeler Tövbesi dizisi çekimlerin yapıldığı Kuleli ve Paşabahçe baştan yenilendi. Her iki mahalle için 1000 kilo boya kullanıldı.

Yakında atv ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan ‘Tövbeler Tövbesi’ adlı dizinin çekimleri tüm hızıyla devam ediyor. Başrollerinde Tuba Ünsal, Cemal Toktaş ve Fulya Zenginer’in olduğu dizi; İstanbul’un Kuleli ve Paşabahçe mahallelerinde çekiliyor. Yaklaşık üç haftadır devam eden çekimler, her iki mahalleye de hareket ve yepyeni bir yüz kazandırdı.

YENİ BİR ÇARŞI KURULDU
    Çekimler başlamadan önce Kuleli ve Paşabahçe mahallelerinde büyük bir ön çalışma yapıldı. Ortalama 1000 kilo boya kullanılarak mahalledeki binaların dış cepheleri yeni baştan boyatıldı. Kuleli Mahallesi’nde bulunan boş dükkanlar yeniden dekore edilerek dizide kullanılmaya başlandı. Kahvehane, gazete büfesi gibi yeni dükkanlar yapılarak baştan bir çarşı kuruldu. Dizide Cemal Toktaş’ın canlandırdığı ‘Mahir’ karakterinin yaşadığı ev, ikinci derece tarihi eser olduğu için, doğal dokusu bozulmadan restore edildi. Ana karakterlerin yaşadığı evler senaryoya uygun hale getirildi.

HER BÖLÜME ÜÇ AYRI KLİP
    ‘Tövbeler Tövbesi’, ekranlarda bir ilke de imza atacak. Dizi için, her bölümde üç ayrı klip çekilecek. Sahne içeriklerine göre çekilecek bu kliplerde seyirci; Türk Sanat Müziği’nden arabesk parçalara kadar yüzlerce şarkı dinleyecek. Dizinin ilk bölümünde Gülden Karaböcek’in, Emel Aksoy’un ve Kibariye’nin şarkılarına çekilen klipler yer alacak.

Tövbeler Tövbesi Dizisi Nerede Çekiliyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sırat Dizisi nerede çekiliyor?

Sırat Dizisi nerede çekiliyor?

nuri dizisi nerede çekiliyor sırat dizisi nerede çekiliyor sırat nerde nerde çekiliyo nuri Yakın bir zamanda ekranlarda başlayacak olan Sırat dizisinin nerede ve ne şekilde çekildiğine dair bilgileri sizlerle paylaşıyorum.Bakalım bu yepyeni başlayacak olan dizi beklenilen ilgiyi ve reytingi görebilecek mi?Bunu ilerleyen günlerde hep birlikte görüp öğrenecez:tik: Başrollerini Rutkay Aziz,...
  2. Tövbeler Tövbesi Dizisi Oyuncuları

Tövbeler Tövbesi Dizisi Oyuncuları

tövbeler tövbesi dizi oyuncuları tövbeler tövbesi dizisi oyuncuları dizi oyunculari tobeler tovbesi oyuncular yönetmeni Çok yakında ATV ekranlarında başlayacak olan yepyeni dizi TÖvbeler Tövbesi dizi oyuncuları ve yönetmeni hakkında ki bilgileri sizler için sunuyorum. Cemal Toktaş, Tuba Ünsal, Fulyaz Zenginer, Füsun Demirel, Rıza Akın, Cihat Tamer, Ruhsar Öcal, Bedia Ener, Pınar Dikici, Caner...
  3. Suskunlar Dizisi Nerede Çekiliyor

Suskunlar Dizisi Nerede Çekiliyor

Suskunlar Dizisi Nerede Çekiliyor bilen var mı ben baktım ama göremedim haberlerini belki de kaçırdım bilen yazarsa sevinirim.
  4. Güzel Köylü Dizisi Nerede Çekiliyor?

Güzel Köylü Dizisi Nerede Çekiliyor?

güzel köylü dizisi, güzel köylü dizisi çekim yeri, güzel köylü hangi şehirde çekiliyor Sevgili melekler, yayına girdiği günden beri ilgiyle izlenen bu yaz sezonunun dizilerinden biri olan Güzel Köylü dizisinde başrollerde Gizem Karaca, Berk Cankat ve Mehmet Ali Nuroğlu'nu yer aldığı dizide İstanbul'dan Muğla'ya uzanan eğlenceli bir aşk hikayesini izliyoruz. Merak edenler için hemen...
  5. Sungurlar Dizisi Nerede Çekiliyor ?

Sungurlar Dizisi Nerede Çekiliyor ?

sungurlar nerede çekiliyor,sungurlar dizisi çekim yeri neresi,sungurlar hangi ilimizde çekiliyor,sungurlar dizisi nerede çekiliyor Dizimizin en çok merak edilen konularından birisi olan ve 1. bölüm tanıtım fragmanı ile ne zaman çekileceği netleştiği "Sungurlar Dizisi" çekimlerine Eskişehir ilimizde yapmaktadır.İlerleyen günlerde çekim yerinin değişmesi beklenmiş olsa da ilk...

Sayfayı Paylaş