gebe
  1. yağmur_damlası

yağmur_damlası Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Toygar Işıklı-Çok Geç

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında yağmur_damlası tarafından paylaşıldı.

Toygar Işıklı-Çok Geç konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Toygar Işıklı - Yoksun

Toygar Işıklı - Yoksun

Küçücük yüreğin Yorgun çaresiz Yalnız durunca Kapınır aşk her uyandığımda Yoksun yoksun ahhhhhh Her gün bir damla yaş Akar yüzüme Vurur susunca Şehir bak ben buradayım hala Yoksun yoksun ahhhhhh sen
  2. Toygar Işıklı - Yaprak Dökümü

Toygar Işıklı - Yaprak Dökümü

yaprak dökümü notası yaprak dökümü notaları dökümünün notaları şarkısı nota Gün geceye varmadan Toz duman eder bu şehir Yalnızlığa inat İklimler değişir Gün bitiyor bak yine Dün yitiyor kalbime Her mevsim bana sonbahar Dört duvar Gün bitiyor bak yine Dün yitiyor kalbime Her mevsim bana Sonbahar Yaprak Dökümü
  3. Toygar Işıklı - Tutkun

Toygar Işıklı - Tutkun

bu gonuL sana tutkun sozLerin yine suskun ne oLursa oLsun artik sessizLikten korkuyorum bir aradayken ayriyiz herseye ragmen dayanmaLiyiz kayip gitme eLLerimden korkuyorum sensizLikten
  4. Toygar Işıklı - Çok Geç

Toygar Işıklı - Çok Geç

uyan uyan sonsuz rüyalardan çok geç artık çok geç... dayan ruhum bu acıya dayan çaresizim çok geç... Bir günüm daha geçer mi Sensiz darmadağınım, yapayalnızım Sığındığım limandı bu aşk Ne olur kalbine bir bak Ahh ben oradayım Beklemekle diner mi sızı Sessizliğimin yokluğu acı Gün ve gün kanarken aşk acısı Savurur yıkar geçer zamanı Ruhum bu acıya dayan...
  5. Toygar Işıklı nergis Sözleri

Toygar Işıklı nergis Sözleri

Toygar Işıklı'nın seslendirdiği nergis isimli şarkısının sözlerini arıyorum, bu konuda bana yardımcı olabilecek kimse var mı?

Sayfayı Paylaş