gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Toygar Işıklı - Gecenin Hüznü(Dudaktan Kalbe)

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

dudaktan kalbe notaları dudaktan kalbe akor gecenin hüznü notaları toygar ışıklı gecenin hüznü toygar ışıklı çok geç Gün geçmez yüreğimdeki acı amansız Yalnızlık yüzüme vurur geçer zamansız
    Hüznün bile yorgun ahhh
    Her damla gözyaşımdaki keder umutsuz
    Sensizlik geceme akar gider mi sonsuz
    Kalbim yine yorgun

Toygar Işıklı - Gecenin Hüznü(Dudaktan Kalbe) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Toygar Işıklı - Yoksun

Toygar Işıklı - Yoksun

Küçücük yüreğin Yorgun çaresiz Yalnız durunca Kapınır aşk her uyandığımda Yoksun yoksun ahhhhhh Her gün bir damla yaş Akar yüzüme Vurur susunca Şehir bak ben buradayım hala Yoksun yoksun ahhhhhh sen
  2. Toygar Işıklı - Yaprak Dökümü

Toygar Işıklı - Yaprak Dökümü

yaprak dökümü notası yaprak dökümü notaları dökümünün notaları şarkısı nota Gün geceye varmadan Toz duman eder bu şehir Yalnızlığa inat İklimler değişir Gün bitiyor bak yine Dün yitiyor kalbime Her mevsim bana sonbahar Dört duvar Gün bitiyor bak yine Dün yitiyor kalbime Her mevsim bana Sonbahar Yaprak Dökümü
  3. Toygar Işıklı - Ninni

Toygar Işıklı - Ninni

toygar ışıklı ninni notaları ninni notaları notası nota notalı ninniler Yum usulca gözlerini Uzat üşümüş ellerini Sakla o masum yüreğini Zaman gibi sessiz uyu bu dünya dipsiz bir kuyu Pamuktan kalbin solmadan Hayat yüzüne vurmadan Uyu yavrum uyu bu dünya dipsiz bir kuyu Uyu melek yüzlüm uyu bu dünya dipsiz bir kuyu
  4. Dudaktan Kalbe Dizi Müzikleri (Toygar Işıklı) [2008]

Dudaktan Kalbe Dizi Müzikleri (Toygar Işıklı) [2008]

01.Gecenin Hüznü 02.Kınalı Yapıncak 03.Babam 04.Masumiyet 05.Çok Geç 06.Çığlık 07.Mesafe 08.Gecenin Hüznü (Jenerik Version) 09.Sardunyalar 10.Bekleyiş 11.Saklı Aşk 12.Kırılgan 13.Fırtına Öncesi 14.Kalbimdeki Sancı 15.Zaman Geçmez 16.Veda 17.Paramparça 18.Geçmişin İzleri 19.Gecenin Hüznü (Kısa Version) 20.Tedirgin 21.Ölüm 22.Yine Yalnız 23.Annem 24.Su Gibi Durgun 25.Sessiz...
  5. Toygar Işıklı nergis Sözleri

Toygar Işıklı nergis Sözleri

Toygar Işıklı'nın seslendirdiği nergis isimli şarkısının sözlerini arıyorum, bu konuda bana yardımcı olabilecek kimse var mı?

Sayfayı Paylaş