gebe
  1. *Melek*

*Melek* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    269
    Ödül Puanları:
    63

Toygar Işıklı-Gönlüm Göçebe şarkı sözleri

Konu, 'Çöplük' kısmında *Melek* tarafından paylaşıldı.

sesi mümkemmell!!! şarkıları mükemmel!!! İşte Toygar Işıklı ve Gönlüm Göçebe

Gönlüm göçebe
    Ayaklarım ona uyar
    Çok sevmekten korkarım canım yanar
    Bedenine saplanan hançeri çekip çıkarır gibi
    Sıyrıldın korkularımdan
    Onu ölüm gibi düşman saydım

Yalın ayak dikenlere, taşlara basa basa yürüdüm
    Bu yükü sırtımdan attım
    Aşkın gürültüsüyle sağır oldum yoruldum

Toygar Işıklı-Gönlüm Göçebe şarkı sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Toygar Işıklı Nergis şarkısının sözleri

Toygar Işıklı Nergis şarkısının sözleri

Toygar Işıklı Nergis şarkı sözü Toygar Işıklı Nergis şarkısı sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler ve Toygar Işıklı hayranı olan tüm misafirler, sizler için bu yazımızda Toygar Işıklı'nın Nergis adlı şarkısının sözlerini paylaşıyoruz. Toygar Işıklı Nergis şarkısının sözleri Baharlarım aynılaştı ilki sonu kalmadı Tavırlarım farklılaştı sabrım uykuya daldı Dünya saçmalaştı garipsememeye...
  2. Toygar Işıklı nergis Sözleri

Toygar Işıklı nergis Sözleri

Toygar Işıklı'nın seslendirdiği nergis isimli şarkısının sözlerini arıyorum, bu konuda bana yardımcı olabilecek kimse var mı?
  3. Toygar Işıklı-Nergis şarkı sözü

Toygar Işıklı-Nergis şarkı sözü

Baharlarım aynılaştı İlki Sonu kalmadı Tavırlarım farklılaştı Sabrım uykuya daldı Dünya saçmalaştı Garip sevemeye başladı Huzuru kim kaybetmiş ki Ben bulmaya çalıştım Her aşk incelip incelip vadesi dolunca kopuyor Bitince bile bir nergis kadar güzel kokuyor Her aşk incelip incelip vadesi dolunca kopuyor Bitince bile bir nergis kadar güzel kokuyor Biz dünyanın en şansızları Tüm zamanların en...
  4. Acele Toygar Işıklı Yazgım Şarkı Sözü lazım

Acele Toygar Işıklı Yazgım Şarkı Sözü lazım

Toygar Işıklı Yazgım Şarkı Sözü lazım hem de biraz acil lazım aranızda Toygar Işıklı Yazgım Şarkısını bilen varsa lütfen sözlerini yazsın bu sayfaya
  5. Toygar Işıklı 'dan Yazgım Şarkısının Sözleri Buyrun Melekler

Toygar Işıklı 'dan Yazgım Şarkısının Sözleri Buyrun Melekler

Toygar Işıklı Yazgım şarkı sözleri Toygar Işıklı Yazgım şarkısı sözü Sevgili melekler, yaptığı birbirinden güzel dizi müzikleri ile hayranlık toplayan Müzisyen Toygar Işıklı Yazgım şarkısı sözleri ile karşınızdayız. Bu güzel şarkıyı Kuzey Güney dizisinde dinledik :) Yazgım seninle değişecekse Değiştir sana ait Geri dönülmez o yollara Itip mahf etme bizi Gel benle sevineceksen Gel hadi...

Sayfayı Paylaş