gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Toygar Işıklı - Melek Yüzlüm ( Menekşe ile Halil )

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

toygar ışıklı melek yüzlüm ah melek yüzlüm nereye kaçsan kaybolursun yine bulur mu? seni aşk
    buluşunca gözlerim
    uzak üşümüş ellerimi
    sakla o masum yüreğini
    zaman gibi sessiz uyu
    bu dünya dipsiz bir kuyu
    uyu melek yüzlüm uyu
    bu dünya dipsiz bir kuyu...

Toygar Işıklı - Melek Yüzlüm ( Menekşe ile Halil ) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Menekşe ile Halil

Menekşe ile Halil

Dizide, Bosnalı Halil ile Almanya'da yaşayan tutucu bir ailenin kızı Menekşe’nin imkansız aşkı anlatılmaktadır. Birbirlerine aşık olan Menekşe ve Halil aynı iş yerinde çalışmaktadırlar. Fakat Menekşe’nin babası ağabeyleriyle de birlik olarak Menekşe’yi kendi istedikleri biriyle evlendirirler. Düğünün ertesi günü Menekşe Halil'e tüm gerçekleri anlatarak onunla İstanbula'a kaçar. Ağabeyleri de...
  2. Toygar Işıklı - Yoksun

Toygar Işıklı - Yoksun

Küçücük yüreğin Yorgun çaresiz Yalnız durunca Kapınır aşk her uyandığımda Yoksun yoksun ahhhhhh Her gün bir damla yaş Akar yüzüme Vurur susunca Şehir bak ben buradayım hala Yoksun yoksun ahhhhhh sen
  3. Toygar Işıklı - Yaprak Dökümü

Toygar Işıklı - Yaprak Dökümü

yaprak dökümü notası yaprak dökümü notaları dökümünün notaları şarkısı nota Gün geceye varmadan Toz duman eder bu şehir Yalnızlığa inat İklimler değişir Gün bitiyor bak yine Dün yitiyor kalbime Her mevsim bana sonbahar Dört duvar Gün bitiyor bak yine Dün yitiyor kalbime Her mevsim bana Sonbahar Yaprak Dökümü
  4. Toygar Işıklı nergis Sözleri

Toygar Işıklı nergis Sözleri

Toygar Işıklı'nın seslendirdiği nergis isimli şarkısının sözlerini arıyorum, bu konuda bana yardımcı olabilecek kimse var mı?
  5. "Menekşe İle Halil" Tv2'de Yeniden Yayında!

"Menekşe İle Halil" Tv2'de Yeniden Yayında!

menekşe ile halil, tv2 menekşe ile halil, menekşe ile halil tv2 Sevgili melekler, başrollerini Sedef Avcı ve Kıvanç Tatlıtuğ'un paylaştıkları 2007 yapımı Menekşe ile Halil dizisi Tv2'de tekrar yayınlanmaya başladı. Hafta içi hergün 13:00'de ekranlara gelen dizi yayınlandığı dönemde son derece sevilmişti. O dönem Kanal D'de ekranlara gelen Menekşe ile Halil 36 bölümden oluşuyor...

Sayfayı Paylaş