gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Toygar Işıklı Nergis Şarkısı sözü

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Toygar Işıklı Nergis Şarkısı sözü Selam arkadaşlar sizden Toygar Işıklı Nergis Şarkısının sözlerini rica ediyorum.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Toygar Işıklı Nergis Şarkısı sözü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Toygar Işıklı Nergis şarkısının sözleri

Toygar Işıklı Nergis şarkısının sözleri

Toygar Işıklı Nergis şarkı sözü Toygar Işıklı Nergis şarkısı sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler ve Toygar Işıklı hayranı olan tüm misafirler, sizler için bu yazımızda Toygar Işıklı'nın Nergis adlı şarkısının sözlerini paylaşıyoruz. Toygar Işıklı Nergis şarkısının sözleri Baharlarım aynılaştı ilki sonu kalmadı Tavırlarım farklılaştı sabrım uykuya daldı Dünya saçmalaştı garipsememeye...
  2. Toygar Işıklı-Gönlüm Göçebe şarkı sözleri

Toygar Işıklı-Gönlüm Göçebe şarkı sözleri

sesi mümkemmell!!! şarkıları mükemmel!!! İşte Toygar Işıklı ve Gönlüm Göçebe Gönlüm göçebe Ayaklarım ona uyar Çok sevmekten korkarım canım yanar Bedenine saplanan hançeri çekip çıkarır gibi Sıyrıldın korkularımdan Onu ölüm gibi düşman saydım Yalın ayak dikenlere, taşlara basa basa yürüdüm Bu yükü sırtımdan attım Aşkın gürültüsüyle sağır oldum yoruldum
  3. Toygar Işıklı nergis Sözleri

Toygar Işıklı nergis Sözleri

Toygar Işıklı'nın seslendirdiği nergis isimli şarkısının sözlerini arıyorum, bu konuda bana yardımcı olabilecek kimse var mı?
  4. Toygar Işıklı-Nergis şarkı sözü

Toygar Işıklı-Nergis şarkı sözü

Baharlarım aynılaştı İlki Sonu kalmadı Tavırlarım farklılaştı Sabrım uykuya daldı Dünya saçmalaştı Garip sevemeye başladı Huzuru kim kaybetmiş ki Ben bulmaya çalıştım Her aşk incelip incelip vadesi dolunca kopuyor Bitince bile bir nergis kadar güzel kokuyor Her aşk incelip incelip vadesi dolunca kopuyor Bitince bile bir nergis kadar güzel kokuyor Biz dünyanın en şansızları Tüm zamanların en...
  5. Acele Toygar Işıklı Yazgım Şarkı Sözü lazım

Acele Toygar Işıklı Yazgım Şarkı Sözü lazım

Toygar Işıklı Yazgım Şarkı Sözü lazım hem de biraz acil lazım aranızda Toygar Işıklı Yazgım Şarkısını bilen varsa lütfen sözlerini yazsın bu sayfaya

Sayfayı Paylaş