gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Toygar Isikli - Sardunyalar

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

En son sardunyalar da soldular Sen orda ben burda yüreğim yanar Bu ayrılık değil ölüm bana
    Ne olur ağlama kıyamam sana
    Bu aşk saklı içimde
    Sen de gitme
    Acılarla olmaz böyle
    Ayrılık niye
    O masum yüzünde
    Sessiz çığlıklar gibi her sözün
    Git desen de kal desen de
    Yaş dolar gözüm
    O masum teninde yorgun ellerinde
    Hep hüzün
    Sensizlikten her nefeste
    Yaş dolar gözüm
    Dokunma yaralarıma
    İçimde çıkmaz yollara
    Yapma
    Dudaklarınla kalbime dokunup
    Onu acıtma
    Vurma yaralarıma
    Kar yağmasın baharıma
    Yapma
    Dudaklarınla kalbime dokunup
    Onu acıtma

En son sardunyalar da soldular...

Toygar Isikli - Sardunyalar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Toygar kuşu

Toygar kuşu

Rüyada görülen toygar kusu, zengin, temiz, güzel ve meziyeti çok bir kadina yahut bir cariyeye delalet eder. Rüyada taygar kusuna malik oldugunu gören kimse, mezkur vasiftan haiz bir kadin yahut cariyeye malik olur.
  2. Toygar Işıklı - Yaprak Dökümü

Toygar Işıklı - Yaprak Dökümü

yaprak dökümü notası yaprak dökümü notaları dökümünün notaları şarkısı nota Gün geceye varmadan Toz duman eder bu şehir Yalnızlığa inat İklimler değişir Gün bitiyor bak yine Dün yitiyor kalbime Her mevsim bana sonbahar Dört duvar Gün bitiyor bak yine Dün yitiyor kalbime Her mevsim bana Sonbahar Yaprak Dökümü
  3. Toygar Isikli/Kalbimdeki sanci

Toygar Isikli/Kalbimdeki sanci

bilmiyorum ben sonunu toygar ışıklı bitmek bilmeyen sancı gönlümdeki küçük,bir aşk oyunu bu böyle gitmez,bilmiyorum ben sonunu dudaklarımda,aşk kalbimde,bir sızı hergünüm,gözyaşı her anım,ah acı bekliyorum,gelir misin söyle ağlıyorum,bile bile yanıyorum yine,bana kalır senden,çektiğim acı neden,beni bulur bitmek,bilmeyen sancı Gönlümdeki küçük,bir aşk oyunumu Böyle gitmez,bilmiyorum ben...
  4. 2012 Isikli saksi modelleri

2012 Isikli saksi modelleri

2012, saksi modelleri, isikli saksilar, bahce saksilari, saksi konulari burada melekler Sevgili Melekler, Cicek yetistirmek ayri bir sanat tabiki ama, birde yetistirilen ciceklerin boyle zarif saksilarda olmasi ayri bir guzellik degilmi?
  5. Toygar Işıklı nergis Sözleri

Toygar Işıklı nergis Sözleri

Toygar Işıklı'nın seslendirdiği nergis isimli şarkısının sözlerini arıyorum, bu konuda bana yardımcı olabilecek kimse var mı?

Sayfayı Paylaş