gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Toygar Işıklı - Uyu Melek Yüzlüm

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

toygar ışıklı yum usulca gözlerini toygar ışıklı uyu uyu melek yüzlüm melek yüzlüm yum usulca gözlerini sözleri Yum usulca gözlerini Uzat üsümüs ellerini
    Sakla o mahsum yüregini
    Zaman gibi sesiz uyu
    Bu dünya dibsiz bir kuyu

Pamuktan kalbin solmadan
    Hayat yüzüne vurmadan
    Uyu yavrum uyu
    Bu dünya dipsiz bir kuyu
    Uyu melek yüzlüm uyu
    Bu dünya dipsiz bir kuyu

Yum usulca gözlerini
    Uzat üsümüs ellerini
    Sakla o mahsum yüregini
    Zaman gibi sesiz uyu
    Bu dünya dibsiz bir kuyu

Pamuktan kalbin solmadan
    Hayat yüzüne vurmadan
    Uyu yavrum uyu
    Bu dünya dipsiz bir kuyu
    Uyu melek yüzlüm uyu
    Bu dünya dipsiz bir kuyu

Toygar Işıklı - Uyu Melek Yüzlüm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Toygar Işıklı - Yaprak Dökümü

Toygar Işıklı - Yaprak Dökümü

yaprak dökümü notası yaprak dökümü notaları dökümünün notaları şarkısı nota Gün geceye varmadan Toz duman eder bu şehir Yalnızlığa inat İklimler değişir Gün bitiyor bak yine Dün yitiyor kalbime Her mevsim bana sonbahar Dört duvar Gün bitiyor bak yine Dün yitiyor kalbime Her mevsim bana Sonbahar Yaprak Dökümü
  2. Toygar Işıklı - Melek Yüzlüm ( Menekşe ile Halil )

Toygar Işıklı - Melek Yüzlüm ( Menekşe ile Halil )

toygar ışıklı melek yüzlüm ah melek yüzlüm nereye kaçsan kaybolursun yine bulur mu? seni aşk buluşunca gözlerim uzak üşümüş ellerimi sakla o masum yüreğini zaman gibi sessiz uyu bu dünya dipsiz bir kuyu uyu melek yüzlüm uyu bu dünya dipsiz bir kuyu...
  3. **melek yüzlüm**

**melek yüzlüm**

melek yüzlüm şiir Seni öyle sevdim ki mısralara dökemem Yüreğime kazıdım ordan alıp sökemem Yerine başkasını yemin olsun sevemem Sen benim melek yüzlüm şiir gözlümsün Dağlarıma kar yağdırsan da Saçlarıma ak düşürsen de Gözlerimden kan akıtsan da Sen benim melek yüzlüm şiir gözlümsün Seni sevmek beni ipe götürse de İpleri çürütene dek seveceğim Sen mutlu ol dertlerle ben...
  4. Toygar Işıklı nergis Sözleri

Toygar Işıklı nergis Sözleri

Toygar Işıklı'nın seslendirdiği nergis isimli şarkısının sözlerini arıyorum, bu konuda bana yardımcı olabilecek kimse var mı?
  5. Toygar Işıklı 'dan Yazgım Şarkısının Sözleri Buyrun Melekler

Toygar Işıklı 'dan Yazgım Şarkısının Sözleri Buyrun Melekler

Toygar Işıklı Yazgım şarkı sözleri Toygar Işıklı Yazgım şarkısı sözü Sevgili melekler, yaptığı birbirinden güzel dizi müzikleri ile hayranlık toplayan Müzisyen Toygar Işıklı Yazgım şarkısı sözleri ile karşınızdayız. Bu güzel şarkıyı Kuzey Güney dizisinde dinledik :) Yazgım seninle değişecekse Değiştir sana ait Geri dönülmez o yollara Itip mahf etme bizi Gel benle sevineceksen Gel hadi...

Sayfayı Paylaş