gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Toygar kuşu

Konu, 'Ş-T' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Rüyada görülen toygar kusu, zengin, temiz, güzel ve meziyeti çok bir kadina yahut bir cariyeye delalet eder. Rüyada taygar kusuna malik oldugunu gören kimse, mezkur vasiftan haiz bir kadin yahut cariyeye malik olur.

Toygar kuşu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kuş

Kuş

Kuş Türü bilinmeyen ve tanınmayan kuş Azrail Aleyhisselama; nasihat ve öğüde, rızka, Tanınmayan kuşun, hasta bulunan evden bir şey alıp götürmesi hastanın vefatına, Büyük kuş zengin kimseye, tahsildara, alime, tüccara, başkan ve yöneticiye, Yırtıcı kuş yerdeeki haşerelere, evcilleştirilmiş yabani kuş ve diğer eti yenen kuşlar rızık ve menfaate, Güzel kuş güzel ve sevindirici habere, çirkin...
  2. Toygar Işıklı - Yoksun

Toygar Işıklı - Yoksun

Küçücük yüreğin Yorgun çaresiz Yalnız durunca Kapınır aşk her uyandığımda Yoksun yoksun ahhhhhh Her gün bir damla yaş Akar yüzüme Vurur susunca Şehir bak ben buradayım hala Yoksun yoksun ahhhhhh sen
  3. Toygar Işıklı - Yaprak Dökümü

Toygar Işıklı - Yaprak Dökümü

yaprak dökümü notası yaprak dökümü notaları dökümünün notaları şarkısı nota Gün geceye varmadan Toz duman eder bu şehir Yalnızlığa inat İklimler değişir Gün bitiyor bak yine Dün yitiyor kalbime Her mevsim bana sonbahar Dört duvar Gün bitiyor bak yine Dün yitiyor kalbime Her mevsim bana Sonbahar Yaprak Dökümü
  4. Toygar Isikli/Kalbimdeki sanci

Toygar Isikli/Kalbimdeki sanci

bilmiyorum ben sonunu toygar ışıklı bitmek bilmeyen sancı gönlümdeki küçük,bir aşk oyunu bu böyle gitmez,bilmiyorum ben sonunu dudaklarımda,aşk kalbimde,bir sızı hergünüm,gözyaşı her anım,ah acı bekliyorum,gelir misin söyle ağlıyorum,bile bile yanıyorum yine,bana kalır senden,çektiğim acı neden,beni bulur bitmek,bilmeyen sancı Gönlümdeki küçük,bir aşk oyunumu Böyle gitmez,bilmiyorum ben...
  5. Toygar Işıklı nergis Sözleri

Toygar Işıklı nergis Sözleri

Toygar Işıklı'nın seslendirdiği nergis isimli şarkısının sözlerini arıyorum, bu konuda bana yardımcı olabilecek kimse var mı?

Sayfayı Paylaş