gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

toz alırken bez tüyü bırakmasın diye ne yapmalı?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

En sinir olduğum şey toz alırken bezin tüy bırakması :S Dönüp dönüp tekrar alıyorum ama nafile, ne yapmam lazım ? Bir püf noktası yok mu bunun ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Temizlik bezlerinin son durulama suyuna biraz gliserin eklemeniz yeterli olacaktır. Her seferde tozu aldıktan sonra bezleri yıkayıp,son durulama suyuna biraz gliserin eklerseniz, ondan sonra toz alırken tüy bırakmayacaktır.

3. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Bende toz bezi aldim. Sadece toz icin bu bez. Kupkuru bez ile aliyorum tozlari arkasinda tuy birakmiyor. Tupperware diye bi markanin toz bezi denemek istersen:)

TİTAN bunu beğendi.
  4. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

vay tupper sonuda bunuda cıkardı pahalıdır kuzum normal bezlere gore :D:D bılırım şuu tuppere hahaha

karakuzu bunu beğendi.
  5. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Kiz mavimmm ben tuperware de calistim. Eh biraz pahali evet ama cok kaliteli. Kiz bana tupper yi tavsiye edenlere yoookk almaaamm istemeeeemm diyordum bi sey aldim begendim sonra bi baktim ki ben satiyorum bunlari hahaha ben cok memnunum valla fisfis falanda kullanmiyorum hic bu bezle. Uzun ömürlü bide hahaha
    - - - Updated - - -

Kiz mavimmm ben tuperware de calistim. Eh biraz pahali evet ama cok kaliteli. Kiz bana tupper yi tavsiye edenlere yoookk almaaamm istemeeeemm diyordum bi sey aldim begendim sonra bi baktim ki ben satiyorum bunlari hahaha ben cok memnunum valla fisfis falanda kullanmiyorum hic bu bezle. Uzun ömürlü bide hahaha

6. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

guzelmis tuper vare saklama kapları meshurdur burda allan cok memnun :D:D ben daha emın olamadım bezı guzeldır emınım vay tupercı kuzu vaaaay

7. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    En sinir olduğum şeylerden biride bu konu..Tozu en iyi şekilde alan her bezi ve tozsavar gibi ürünleri denedim ama nafile dediğiniz tupperwaleyi sanırım bir tek denemedim eğer gerçekten işe yarıyorsa ilk fırsatta alıp denemek isterim:)

karakuzu bunu beğendi.
  8. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

admınm tavsıye ederım :D:D

9. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Kiz mavii bi gorsen evimi deli dersin (gerci her zaman diyosun ) kizimin bazasinin alti bile tupper esyalarla dolu. Burdaki ewimi doldurdum ins Türkiyedeki evimide doseyecem tupper la.

toz alırken bez tüyü bırakmasın diye ne yapmalı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Koltukların tozunu alırken

Koltukların tozunu alırken

Elektrik süpürgeniz yoksa ve koltuklarınızın tozunu almanız gerekiyorsa, şu yöntemi uygulayın. Tozunu alacağınız eşyanın üstüne nemli bir bez yayın, beze sopa ile vurarak tozunu çıkarın. Çıkan toz nemli beze yapışacaından hem oda tozlanmaz, hem de eşyalarınız tertemiz olur.
  2. Sanat Diye Buna Derim...Kuş Tüyü Üzerine Resim Yapma Sanatı

Sanat Diye Buna Derim...Kuş Tüyü Üzerine Resim Yapma Sanatı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Karıncalardan kurtulmak için ne yapmalıyım diye soranlar gelsin

Karıncalardan kurtulmak için ne yapmalıyım diye soranlar gelsin

Karıncalardan nasıl kurtulurum ? Karıncadan kurtulma yolları ? Karınca için çözüm ve ilaç var mı ? Yazın daha doğrusu baharın gelmesiyle birlikte karıncalarla başı dertte olan sevgili meleklerim, bu dertten müzdarip birisi olarak dün bir ilaç denedim bundan bahsetmek istiyorum sizlere. Bu ilaç kesinlikle çocuklarımız içinde güvenli artı 6 aya kadar da etkili bir ilaç. Aynı zamanda genel...
  4. Toz beziniz sildiğiniz yüzeyde toz mu bırakıyor?

Toz beziniz sildiğiniz yüzeyde toz mu bırakıyor?

Bu konu; toz bezlerinin tozbırakmaması hakkında bilgi vermektedir. Temizlik yapmak her ne kadar biz kadınlarıyorsada sonucunu görünce yüzümüzde kocaman bir gülümseme oluşuverir. Evimizimis gibi kokular içinde pırıl pırıl görmek hep hoştur ama benim gibi tozalmaktan bıkan Meleklerin bir de toz aldığı bez geriye hep bir parça tozbırakıyorsa sinirler bozulur :sinirli: Özellikle koyu renkli...
  5. Tü bebek yaptırdım kanamam var nedeni nedir?

Tü bebek yaptırdım kanamam var nedeni nedir?

tüp bebek tedavisinde kanama,tüp bebek tedavisinde kanama nedenleri,tüp bebek tedavisinde kanama düşük habercisimi,tüp bebek tedavisi ve lekelenmeler hakkında bilgiler Tüp bebek hamileliğinde kanamalar da normal görünen kanalamlardır tüp bebek yapmakta korktuklarını ifade eden kadınlar aslında bir uzman doktora giderek kendilerini bir teste tabi tutarak çıkacak sonuçları ile karar...

Sayfayı Paylaş