toz alırken bez tüyü bırakmasın diye ne yapmalı?

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
toz alırken bez tüyü bırakmasın diye ne yapmalı?
En sinir olduğum şey toz alırken bezin tüy bırakması :S Dönüp dönüp tekrar alıyorum ama nafile, ne yapmam lazım ? Bir püf noktası yok mu bunun ?

Temizlik bezlerinin son durulama suyuna biraz gliserin eklemeniz yeterli olacaktır.
Her seferde tozu aldıktan sonra bezleri yıkayıp,son durulama suyuna biraz gliserin eklerseniz, ondan sonra toz alırken tüy bırakmayacaktır.

Bende toz bezi aldim. Sadece toz icin bu bez. Kupkuru bez ile aliyorum tozlari arkasinda tuy birakmiyor. Tupperware diye bi markanin toz bezi denemek istersen:)

Kiz mavimmm ben tuperware de calistim. Eh biraz pahali evet ama cok kaliteli. Kiz bana tupper yi tavsiye edenlere yoookk almaaamm istemeeeemm diyordum bi sey aldim begendim sonra bi baktim ki ben satiyorum bunlari hahaha ben cok memnunum valla fisfis falanda kullanmiyorum hic bu bezle. Uzun ömürlü bide hahaha

- - - Updated - - -

Kiz mavimmm ben tuperware de calistim. Eh biraz pahali evet ama cok kaliteli. Kiz bana tupper yi tavsiye edenlere yoookk almaaamm istemeeeemm diyordum bi sey aldim begendim sonra bi baktim ki ben satiyorum bunlari hahaha ben cok memnunum valla fisfis falanda kullanmiyorum hic bu bezle. Uzun ömürlü bide hahaha

guzelmis tuper vare saklama kapları meshurdur burda allan cok memnun :D:D ben daha emın olamadım bezı guzeldır emınım vay tupercı kuzu vaaaay

En sinir olduğum şeylerden biride bu konu..Tozu en iyi şekilde alan her bezi ve tozsavar gibi ürünleri denedim ama nafile dediğiniz tupperwaleyi sanırım bir tek denemedim eğer gerçekten işe yarıyorsa ilk fırsatta alıp denemek isterim:)

Kiz mavii bi gorsen evimi deli dersin (gerci her zaman diyosun ) kizimin bazasinin alti bile tupper esyalarla dolu. Burdaki ewimi doldurdum ins Türkiyedeki evimide doseyecem tupper la.

Geri