gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

toz almanın daha kolay yolu var mı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

ben yeni evlendim hiçbir iş beni yormuyorda şu toz bezlerinden nefret ediyorum :/ nerenin tozunu alsam arkamı dönüyorum yine toz var bunun için bir püf nokta var mı?

2. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
  3. gonca 16

gonca 16 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    ben suya elma sirkeside ekliyorum ve mikrofiber bez kullanıyorum.ohh tertemiz oluyor sonra.

4. bitanesi

bitanesi Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    497
    Ödül Puanları:
    93
    benden de bi tavsiye gelsin hani tüylü toz alıcı şeyler varya ismini bilmiyom evi süpürmeden onla her yerin tozunu alıyom sonra süpüryom evi. ondan sonra istersem siliyom canım istemzse silmiyom rahat oluyo bölece toz bezine tozlar yapışmış olmuyo

5. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    valla onu bunu bilmem ama şu koca atletleri kadar güzel toz alan bişey yok hahaha ben yapanlara kızıyodum ama herşey tüy bırakıyor dedim bigün bi denim hakikaten güzelmiş yahu :D eski atletleri kesip kenarlarını dikip toz bezi yapıyom mis mis ahahaha

toz almanın daha kolay yolu var mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İştahı kapatmanın yolları var mıdır?

İştahı kapatmanın yolları var mıdır?

Diyet yapmanın en zor yanı iştahı kontrol etmektir. Oysa pek inandırıcı gelmese de sık beslenip az yemek yemek işin temel sırrı. İşte iştahınızı kapatmanıza yardımcı olacak diğer yollar. Diyet yapmak isteyip de iştahınıza engel olamıyorsanız, gün içinde sık ve az öğünler yiyerek, iştahın kontrolden çıkmasını önleyebilirsiniz. Yeme isteğini kontrol altında tutmak ve atıştırma krizinden...
  2. kolay çalınan şarkı tabları var mı ?

kolay çalınan şarkı tabları var mı ?

Bana kolay çalınan şarkı tabları lazım paylaşırsanız çok memnun olurum teşekkr ederm
  3. Kolay Zeytinyağlı Kereviz tarifi var mı

Kolay Zeytinyağlı Kereviz tarifi var mı

Merhaba arkadaşlar eşim kereviz yemeklerini çok seviyor ve bende sizden Kolay Zeytinyağlı Kereviz yemekleri tarifi istiyorum bu isteğimi yerine getirirseniz çok sevinirim.
  4. Kolayca yapabileceğim mantı tarifi var mı?

Kolayca yapabileceğim mantı tarifi var mı?

Evde kolayca mantı yapmak istiyorum ama var mı böyle bir tarif, yoksa mantı her zaman zormudur?
  5. Hergün duş almanın cildimize zararı var mı?

Hergün duş almanın cildimize zararı var mı?

hergün banyo yapmanın bir sakıncası var mıdır, her gün banyo yapmak zararlı mıdır, her gün duş almak vücuda zararlı mıdır, çok banyo yapmanın sakıncaları nelerdir Her gün duş almanın cildimize bir zararı yoktur. Yıkanmakla derimiz üzerindeki koruyucu tabakayı zedeleriz. Derimizin üzerinde gözle görülmeyen, elle hissedilmeyen bir koruyucu örtü vardır. Bu örtü dış ortama karşı vücudumuzu...

Sayfayı Paylaş