gebe
  1. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63

Toz beziniz sildiğiniz yüzeyde toz mu bırakıyor?

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında BeyazMelek tarafından paylaşıldı.

Bu konu; toz bezlerinin tozbırakmaması hakkında bilgi vermektedir.
    Temizlik yapmak her ne kadar biz kadınlarıyorsada sonucunu görünce yüzümüzde kocaman bir gülümseme oluşuverir. Evimizimis gibi kokular içinde pırıl pırıl görmek hep hoştur ama benim gibi tozalmaktan bıkan Meleklerin bir de toz aldığı bez geriye hep bir parça tozbırakıyorsa sinirler bozulur :sinirli: Özellikle koyu renkli mobilyalarda budurum sıkça görülse bile toz aldıktan sonra şöyle bir üfleme gereksinimihissederiz ama bunun da pratik bir yöntemi var Meleklerim hem de sadece tozbeziyle halledebileceğiniz bir yöntem :)

Toz alırken bezleriniziduruladığınız suya çok az miktarda gliserin eklerseniz,bezleriniz yüzeylerdekesinlikle toz bırakmaz.

Toz beziniz sildiğiniz yüzeyde toz mu bırakıyor? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çiçek tozu

Çiçek tozu

çiçek tozu kullanımı çiçek tozu nasıl kullanılır Çiçek tozu, yani polen henüz görünürde olmayan ve elde edilmesi zamana bağlı kısmettir.Rüyada çiçek döllenme tozu görmek, rizka ve haniminin hamile olduguna isarettir. Hastanin çiçek döllenme tozu görmesi, onun sifa bulmasina isarettir. Bazen de çiçek tozu hastanin ölümüne veya hapse yada sermayenin yagilmasina isarettir. Rüyada bir, iki veya...
  2. Toz-tozcuk

Toz-tozcuk

Eşya yahut bir şey üzerindeki toz mala, Havadaki toz içinden çıkılması müşkül bir işe bulaşmaya, Toz zerrecikleri batıl söze, Üzerinde toz olduğunu görmek yola gitmeye, bu tozu silkmek uzun ömre delalet eder. Rüyada görülen zerre, batil söze isarettir.
  3. Almased tozu

Almased tozu

almased türkiye almased kullanımı nasil kullanilir nasıl kullanılır selam kizlar,ben dogum yapali 4 bucuk ay oldu gün icinde kasik mamasi veriyorum yemeklerdende azar azar veriyorum bebegime emziriyorumda,simdi ben yurtdisindayim ve zayiflatici toz var almased diye,icinde birkoc vitaminde var ,yemek niyetine bir bardak iciyorsun hizli sonuc almak icin günde 2 ögünü bunu iciyorsun ben tek ögün...
  4. şap tozu

şap tozu

şap tozu şap tozu nedir sap nedir nerede satılır nerede satılır 1 çay bardağı şap ne kadar gramdır
  5. toz alırken bez tüyü bırakmasın diye ne yapmalı?

toz alırken bez tüyü bırakmasın diye ne yapmalı?

En sinir olduğum şey toz alırken bezin tüy bırakması :S Dönüp dönüp tekrar alıyorum ama nafile, ne yapmam lazım ? Bir püf noktası yok mu bunun ?

Sayfayı Paylaş