gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

toz pembe şeker çantalar

Konu, 'Moda Güncel' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

toz pembe rengi toz pembe renk çanta şeker rengi çanta modelleri
    renk takıntınız var mı? olmazsa olmaz renginiz...yoksa sadece hoşunuza giden seylerle mi kullanırsınız renkleri ? .... genelde herkesin bir yada birkaç favori rengi vardır pembe çogu kişiye çocuksu gelebilir kimine göre ise şeker bişey :)
    favorim pembe çantamda öyle diyorsanız buyrun ozaman.........

2. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    ayyy bu çantalarr çok tatlııııı çok beğendim hepsini severim ben pembe rengi emeğine sağlık canım :)

3. jnevin

jnevin Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    çoook güzeller pembe hastasıyım zaten

toz pembe şeker çantalar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Demet Akalın-toz pembe

Demet Akalın-toz pembe

demet akalın pembesi gitti tosbembe senin için aşk boş bir laftı dilinden düşüpte kırıldı toz pembe hayaller vardı pembesi gitti tozu kaldı beklenen final geldi çattı yıkıldı kapı , duvar seni bilmem ama benim kalbimde bir çok derin yara var istediğim şey çok değildiki sadece biraz sadakat ama sende değil sana gönül verende asıl kabahat dertsiz başıma dert açtın hayatımda kısa süre...
  2. toz pembe hayaller vardı ...

toz pembe hayaller vardı ...

melek onun adı hayalleri vardı pembe ayrıntılar evler,çiçekler, pembe düşler kimininki bir aşk kimininki bir köşk ama mutlaka olmuştur pembe hayallerimizz örnek:pembe panjurlu ev :hhh: iştetoz pembe hayaller...
  3. toz pembe gelinlikler

toz pembe gelinlikler

pembe gelinlikler pembe gelinlik toz gelinlik toz nişanlıklar nişanlık modelleri toz pembe hayallerle düğün evlilik hayalleri kurar bütün genç kızlar bu hayeller gibi pembe gelinlik isteyen var mı? sahsen gelinligin beyaz olmasından yanayım ama zevk meselesi..işte modellerr.............
  4. Şeker Çantalar

Şeker Çantalar

şeker çantalar Arkadaşlar kendi tasarladığım ve diktiğim çantalarım için bir site açtım.Her çantanın tasarımı ve tüm dikimi bana ait.Nekadar ilginç bilmiyorum ama minik bir site işte hepinizi bekliyorum Buraya tıklayarak çantalara uçabiliriz:ehi:http://www.deryanincantaevi.com/ Unutmadan,yorumlarınız benim için çok önemli :oppucuk:
  5. Pembe ÇantaLar

Pembe ÇantaLar

Aslında bir kadının rengi pembedir dimi melişlerim.Karşınızda hem şık hemde kıyafetlerinize kolayca uydurabileceğiniz sportif çantalar var..

Sayfayı Paylaş