Toza karşı alerjim olup olmadığını nasıl öğrenebilirim?

ELAS

Yeni Üye
Üye
Toza karşı alerjim olup olmadığını nasıl öğrenebilirim?
merhaba arkadalr benim toza karşı ya alerjik astımımın olup olmamasından şüpheleniyorum kapalı veya kirli tozlu bi ortamda olduğum zaman durmadan öksürüyorum gözlerimden yaş damlıyo boğazımda toz gibi birşey hissediyorum 5-10 dk böyle devam ediyo fikri olan varmı??? Varsa yadrım etsin lütfen.....

Yardımınıza ihtiyacım var...

Merhaba.Geçmiş olsun.İmmunoloji bölümüne muayene olup ev tozu veya başka toza alerjiniz var mı öğrenebilirsiniz. Bende ileri derecede mite (ev tozu akarı) alerjisi ve polen alerjisi çıktı.

Evet kızlar benimde alerjim varmış bende İmmunoloji bölümünde muayene oldum bir kaç tetkik yaptılar ve görüldü ki varmış ona göre bir makina almam lazım eve sizin toza karşı alerjiyi düşürecek bir elektrikli süpürge öneriniz v ar ise alabilir miyim hangi marka makina almalıyım toza alerjiyi en minumum düzeyde yaşamak için tşk ediyorum herkese geçmiş olsun

ben alerji testi olmadım ama sanırım toza karşı benimde alerjim var hafif bir toz karşısında hemen boğazım gıcıklanıyor öksürük oluyor bide pikniğe gittiğimizde toprak alanda cildimde kaşıntı oluşuyor

Geri