gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Tozlu Yıllar Nihayet Pazar Günü Başlıyor!

Konu, 'TV dizisi' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Tozlu Yıllar Nihayet Pazar Günü Başlıyor haberi hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, haftalardır fragmanları televizyonda dönen Tozlu Yollar dizisi nihayet Pazar günü başlıyor. Başrollerini Burcu Kara, Nihat Altınkaya ve Selda Alkor gibi oyuncuların rol aldığı Tozlu Yollar adlı dizi, bir intikam ve aşk öyküsünü anlatacak. İşt edetaylar...

İktidar olma hırsı, yönetmek ve bütün serveti ele geçirmek... Çiftlikte yaşayan Gündoğan ailesinin en küçüğünden en büyüğüne, iktidarı paylaşamayan hırslı kadınlarının dram dolu mücadelesinin hikâyesi bu.

Yapımcılığını Stil Medya'nın üstlendiği, yönetmenliğini Özer Kızıltan'ın yaptığı dizi ATV'de başlıyor. Müziklerini Kıraç'ın üstlendiği Tozlu Yollar'ın başrollerinde ise; Yücel Erten, Selda Alkor, Burcu Kara, Nihat Altınkaya, Sinan Albayrak, Seda Akman, Pamir Pekin, Asena Tuğal, Yıldırım Gücük, Ayçin İnci, Gülşah Şahin, Buse Varol ve Burçin Birben yer alıyor.
    Trakya'ya özgü sıcacık muhacir şivesiyle konuşan Gündoğan Çiftliği'nin sakinlerinin aşk ve entrikalarla dolu hikayesi...

İki büyük ailenin hikayesinin anlatıldığı dizide, Yetimhanede büyüyen Fikret ayrı kaldığı abisinin intikamı almak için Trakyalı ünlü yağ fabrikasının sahibi olan Hünkar Gündoğan'ın ilk eşinden olan Feride'ye yakınlaşır ancak intikam duygusuna aşk ateşinin gölgesi düşer. Bir aşk çocuğu olan Feride doğayı, çiftlik hayatını, ailesini çok sever. İstanbul üniversitesi iktisadi ve idari bilimler akademisini bitirmiştir. Onun güzelliği ve masumiyeti Fikret'in kötü duygularını tepe taklak eder. Fikret şeytan olduğuna ve abisinin hayatını mahvettiğine inandığı Feride'ye karşı dayanılmaz bir aşk beslemeye başlar.

2. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    reklamlarındaki gibiyse fırtınalı sürükleyici bi diziye benziyor ama bakalım görcez.

Tozlu Yıllar Nihayet Pazar Günü Başlıyor! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Coşkun Sabah - Bir Pazar Günü

Coşkun Sabah - Bir Pazar Günü

coşkun sabah günlerden bir pazardı günlerden bir pazardı coşkun sabah pazar günü 2008 Günlerden bir pazardı ayrılıp gittin Ne bir haber bıraktın ne veda ettin Son defa sarılmadan nasıl terkettin Yüreğim kan ağlar her Pazar günü Andıkça ben o günü ölesim gelir Kaçıpta bu yerlerden gidesim gelir Sen yoksun hayatıma küsesim gelir Yüreğim kan ağlar her Pazar günü Gözlerim yaş dolar her pazar günü...
  2. Binbir Gece Yeni Bölümü Nihayet Başlıyor

Binbir Gece Yeni Bölümü Nihayet Başlıyor

Birbirgece yakın zamanda başlıyor. Bildiğiniz gibi sezon finalinde kanlı gelinliği ile yerde duruyordu Bergüzar Korel.. GEÇTİĞİMİZ SEZON KANLI GELİNLİK SAHNESİYLE BİTEN 'BİNBİR GECCE', KALDIĞI YERDEN BU AKŞAM BAŞLIYOR. Halit Ergenç, Bergüzar Korel, Tardu Flordun ve Ceyda Düvenci'nin başrolde olduğu dizinin bu bölümünde, Onur ve Şehrazat kendilerine zehir olan düğünün etkisinden kurtulmaya...
  3. Beklenen Baba Günü Nihayet Geldi

Beklenen Baba Günü Nihayet Geldi

geçtiğimiz günlerdede bi habrimizde bahsetmiştik ünlü arabesk şarkıcı hayranları tarafından Baba diye anılan Müslüm Gürses seslendireceği pop ağırlıklı şarkıları nihayet seslendirdi hayranlarıyla bir araya geldi....... SOSYETE, MÜSLÜM BABA'YLA BULUŞTU! AL JAMAL'DA ÇIKAN MÜSLÜM GÜRSES, OLAĞANÜSTÜ İLGİYLE KARŞILAŞTI. 105 DAKİKA KALDIĞI SAHNEDE ŞOV YAPAN SANATÇININ ŞARKILARI SIK SIK, 'MÜSLÜM...
  4. Pazar Günü Avrasyo Maratonuna Davetlisiniz?

Pazar Günü Avrasyo Maratonuna Davetlisiniz?

avrasya maratonu nezaman saat kaçta avrasya maratonu nerede bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar Ülkemizde Bir çok Kutlama Yapılıyor melekler. Hıdırellez, bayramlar vs. Hersene Yapılan Avrasya Maratonu Bu sene Yine Yapılacak Herkesin katılmasını Tavsiye ederim :) eşim çalıştığı için ben de yanıma arkadaş arıyorum bulabilirsem bende gidicem :D:D bakalım Pazar Günü Hangi yollar kapalı olcakmış...
  5. "Ben Onu Çok Sevdim" Dizisi Nihayet Başlıyor!

"Ben Onu Çok Sevdim" Dizisi Nihayet Başlıyor!

ben onu çok sevdim dizisi, ben onu çok sevdim yayın tarihi, ben onu çok sevdim hangi kanalda Sevgili melekler, geçen sezon başlayacak olan ancak bazı sorunlar sebebiyle bir türlü başlayamayan Ben Onu Çok Sevdim dizisi nihayet yayına giriyor. Merhum politikacılarımızdan Adnan Menderes'in hayatından kesitler sunulacak olan dizinin çekimlerine başlandı. İşte diziyle ilgili son bilgiler......

Sayfayı Paylaş