gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

tozlu yollar dizisinde kimler oynuyor ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selamlar arkadaşlar, yeni bir dizi başlıyor Tozlu Yollar , kimler oynuyor bu dizide, yeni bir dizi daha eklemeliyim listeme :D

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
tozlu yollar dizisinde kimler oynuyor ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Karamel dizisinde kimler oynuyor

Karamel dizisinde kimler oynuyor

Dizide başrollerde Ahu Türkpençe, Emre Kınay, Gökhan Soylu, Ülkü Duru gibi ünlü oyuncular olacak
  2. 20 Dakika dizisinde kimler oynuyor ?

20 Dakika dizisinde kimler oynuyor ?

20 Dakika diye bir dizi başlayacakmış sanırım Tanıtım filminde Tuba Büyüküstün'ü gördüm sanırım, kısa bir an gördüm ama umarım odur. Kimler oynuyor bu dizide net bilgisi olan varmı?
  3. osmanlı tokadı dizisinde kimler oynuyor

osmanlı tokadı dizisinde kimler oynuyor

Selam arkadaşlar, yeni bir dizi başlayacak Osmanlı Tokadı. Kadrosu nasıl acaba duyan bilen var mı ?
  4. Atv Tozlu Yollar Dizisinin Konusu Hakkında Bilgiler

Atv Tozlu Yollar Dizisinin Konusu Hakkında Bilgiler

Bu konu; atv tozlu yollar dizisi konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Atv 'nin yepyeni dizisi Tozlu Yollar 'ın tanıtım fragmanı kanalda yayınlanmaya başladı. Başrollerinde Selda Alkor, Nihat Altınkaya ve Burcu Kara 'nın rol aldığı dizinin konusu hakkında ki bilgiler ise şöyle.. İki büyük ailenin hikayesinin anlatıldığı dizide, Yetimhanede büyüyen Fikret ayrı kaldığı...
  5. Tozlu Yollar Dizisinin Müzikleri Kıraç'tan!

Tozlu Yollar Dizisinin Müzikleri Kıraç'tan!

Bu konu; Tozlu Yollar Dizisinin Müzikleri Kıraç'tan haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, atv ekranlarında yakında yayınlanmaya başlayacak olan Tozlu Yollar dizisinin müziği emin ellere emanet edildi. Dizinin müziklerini Kıraç yapıyor. İlk kez Zerda dizisi müzikleriyle dizi müziği kariyerine başlayan Kıraç bu konuda hayli başarılı. Yaptığpı her dizi müziğiyle hafızalarda...

Sayfayı Paylaş