gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

TPAO Ortak Olacak Rafineri Bakıyor

Konu, 'Ekonomi-Finans-Borsa' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı (TPAO) Genel Müdür Vekili Mehmet Uysal, TPAO olarak yeni bir rafineri kurmak yerine, ruhsat almış kuruluşlardan biriyle anlaşarak yüzde 5 ile 10 arasında pay almanın daha verimli olacağını düşündüklerini belirtti. Uysal, konunun planlama aşamasında olduğunu kaydederek şunları söyledi:

"Rafineri kurmak yerine, ruhsat almış kuruluşlardan biriyle anlaşarak yüzde 5 ile 10 arası pay sahibi olmanın daha rantabl olacağını düşünüyoruz. Rafineri ruhsatı alan çok girişim var. Yeni rafineri için devreye girmemiz, rekabet nedeniyle artan fiyatlara yol açacaktır."

ANKARA AA

TPAO Ortak Olacak Rafineri Bakıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ortak dünyalar .

Ortak dünyalar .

ranzalı çocuk odaları modern ranzalar çocuk ranza modelleri modern ranza modelleri korkuluğu KÜÇÜK İKİ ODA YERİNE BÜYÜK TEK ODA Çocukların birlikte kurabilecekleri bir dünya, hayallerini paylaşabilecekleri bir atmosfer yaratmalısınız. İki küçük oda yerine birleştirilmiş büyük bir oda oluşturmak bu bakımdan iyi bir fikirdir. Büyük bir aktivite masası ve oyun alanı, hatta bir salıncak ile...
  2. Ortak

Ortak

Kişinin rüyasında ortağını veya ortak olduğunu görmesi her türlü kısmet ve sıkıntısını paylaşacağına işaret eder.Rüyada ortak görmek, tek basma kalmaya ve islerin dagilmasina isaret eder.
  3. Güzel bakıyorsun ama ….

Güzel bakıyorsun ama ….

Güzel bakıyordun, gördüm, aslında bakışlarını duydum. Nasıl duyduğumu sorma, anlatamam. İçinde yalnız kalmış o adamı gördüm. Karışmıştın, anladım… Bazı pişmanlıkların izleri vardı gözlerinin kenarında, bir de bazı gülümsemelerin çizgileri yerleşmişti kalbinin kenarına, sezdim. Hani yıllar öncesinden tanıyormuş gibiydim, yıllarca tanımadan bilmiş gibiydin. Tuhaf ama o kadar yakındın aslında,...
  4. Kurbana ortak olacaklarda aranan şartlar nelerdir?

Kurbana ortak olacaklarda aranan şartlar nelerdir?

1- Her ortağın Müslüman olması, kurban ve ibadete niyet etmesi ve her birinin hissesinin yedide birden az olmaması şarttır. Sırf eti için ortak olan varsa ve biliniyorsa, hiçbirinin kurbanı sahih olmaz. Bilinmiyorsa sahih olur. Ortakların bir kısmı ölmüş olsa yahut bunak olsa zararı olmaz. 2- Biri adak, biri akika, biri vacib olan bayram kurbanı, biri nafile, biri ölü için, biri de Peygamber...

Sayfayı Paylaş