gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Trabzon Araklı'da Öğrenci servisi 50 metre düştü

Konu, 'Çöplük' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Trabzon'un Araklı ilçesinde öğrenci servisinin şarampole yuvarlanması sonucu 2 öğrenci öldü, 13 kişi de yaralandı. Servet Dakes yönetimindeki servis minibüsü, ilçenin Erenler mevkisinde, aşırı hız yüzünden sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu şarampole yuvarlandı. 50 metre düşen araçta Ali Bektaş (7) olay yerinde, Esra Karamehmet (13) ise hastaneye kaldırılırken yolda hayatını kaybetti. Kazada minübüsün sürücüsüyle birlikte 13 öğrenci yaralandı. Yaralı öğrencilerden ikisinin durumunun ciddi olduğu kaydedildi.

sabah

Trabzon Araklı'da Öğrenci servisi 50 metre düştü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Durakta Servis Bekleyen Öğrencilere Ateş Açtı

Durakta Servis Bekleyen Öğrencilere Ateş Açtı

Edirne’nin Lalapaşa İlçesi’ne bağlı Kalkansöğüt Köyü’nde "cinayet" ve "cinsel taciz" suçlarından sabıkalı Ahmet Öztürk, servis bekleyen öğrencilerin üzerine av tüfeği ile ateş açtı. Dehşet veren olayda, 7 yaşındaki Burhan Can Atan ve ablası 13 yaşındaki Özden Atan öldü, 1 öğrenci ile ölen kardeşlerin annesi yaralandı. Olaydan sonra ormanlık alana kaçan Öztürk’ün...
  2. Kırıkkale'de öğrenci servisi kaza yaptı

Kırıkkale'de öğrenci servisi kaza yaptı

Kırıkkale'de öğrenci servis aracı ile otomobil çarpıştı, 7'si öğrenci 12 kişi yaralandı. Hasan Sağlam Öğrenci Yurduna ait İrfan Duran yönetimindeki servis aracı terminal yakınında Sinan Erkoç idaresindeki otomobille çarpıştı. Kazada servis aracının sürücüsü ve 7 öğrenci ile diğer araçtaki 4 kişi yaralandı. Durumları ağır olan servis aracındaki yaralılardan Mehmet Sait Demir ve Ömer Özden...
  3. Ayyıldız öğrenci evleri/trabzon

Ayyıldız öğrenci evleri/trabzon

trabzon öğrenci evleri ayyıldız öğrenci evleri ayyıldız yurdu Ogrenci Evleri İlçe : Trabzon Şehir :Trabzon Ülke :Türkiye Kapasite75 Telefon4623252193 Faks3252193 GSM5325620788 AdresDeğirmen Cad.No:12(Terminal Karşısı) Web Sitesiwww.ayyildizogrencievleri.com [email protected] İşletmeciEndüstri Mühendisi:Hüseyin Ayyıldız
  4. metre

metre

benim ödevlerim biraz zor bana yardım edermisin
  5. gelinliğimi satıyorum.ihtiyacı olan ilgilensin.eteği 50 metre kumaştan yapıldı!!!!

gelinliğimi satıyorum.ihtiyacı olan ilgilensin.eteği 50 metre kumaştan yapıldı!!!!

arkadaşlar 3500 tl aldığım bu gelinliği 1300 satıyorum.özel dikimdir.hiç bir defosu yoktur.kollarından taşlar sarkıyor ve uzun kuyrukludur.eteği 50 metre kumaştan yapılmış ve misinalarla kıvrılmıştır.rengi beyaz.36-38 bedene uygundur.kolay taşınsın diye özel tafta dikilmiştir.

Sayfayı Paylaş