gebe
  1. yeşilerik

yeşilerik Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

trabzon hakkında bilgisi olaan var mı kızlar?????

Konu, 'Burası benim köşem...' kısmında yeşilerik tarafından paylaşıldı.

selam kızlar ben trabzona yerleşmeyi düşünüyorum ve bu şehir hakkında bana yardımcı oalbilecek birini arıyorum...lütfen orada yaşayanlar yada bilenler varsa yardımcı olurlarsa çok sevinirim...

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Muhtesem biryerdir orasi yaa benim esimde orda is kurmayi dusundu Bir ara yalvardim resmeen ama bir muddet rafa kaldirdi
    Ne trafigi var ne sacma sapan bir sehir duzeni
    Her yerse sosyal yerler mevcut havasi temiz insanlari
    Duzgun yardim sever
    Herkez herkezi taniyor yerlilerin cogu ya koylu
    Yada disardan gelmis yetismis insanlar
    İs anlaminda gelismis cosmopolit bir yer
    Heryerden su akiyor etraf temiz ihtiyac kolay karsilanir bir yer
    Bir suru buyuk alisveris merkezi olan kendini gelistirmis bir sehir
    Butun evler deniz manzarali :)
    Cok muhtesem bir yer insan orda yaslanmaz
    Cok dogru bir karar vermissin..
    Arkadasim oranin en guzel evlerinden biriinde kaldiginj soyluyor
    Ev guzel ama digerlerini gormedim elbette
    700 tl kira veriyor burda olsa o ev 5000 tl kesin!
    Hersey ucuz degil yiyecek icecek almak sut urunleri ozellikle kolay
    Meyve tarzi seyler cok ucuz tum koylyler bahcelerinden indirip satiyorlar
    Onun haricinde hersey asagi yukari ayni..
    Yani ben dogal yonlerin kolay bulunabilecegini anlattim ama ararsan
    Eger aramazsan aklindan koy gibi bir yer gecmesin
    Baya bildigin $ik bir sehir orasi.. Yollar temiz..Samsun ordu rize bunlara 2 ser saat zaten yol olarak
    Luks buyuk guzel ozel hastaneleri bar
    Devlet hastanesine gitmistik biz burdaki hibi nefes alinmaz bir kalabalik yoktu
    Ve gayet temiz guzeller. Cok yardimci oranin insani birbirine
    Derdini dikkatle dinliyorlar personelide doktoruda
    Hava alani sehrin tam ortasinda her yere yakin
    Yani tam yasanacak yer .. Brn akloma gelrnleri soyledim ama sen sormak istediklerini
    Sorarsan cevaplarim.

3. yeşilerik

yeşilerik Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle yorulmadan yazdığın için teşekkürler canım:):):)benm eşim trabzonlu ama orda büyümemiş,ben de öğretmenim ve yerleşmek için orayı düşündük ailelerimiz farklı şehirlerde...ben hiç gitmedim ama hakkında birsürü şey duydum.daha dün bi forumda valla hiç de iç açıcı olmayan şeyler okudum mesela hayatta en son yaşanacak şehir,halkı kaba,köy gibi küçük,bi iki alışveriş merkezi var onlar da küçük,havası kışın berbat,çok pahalı,iş yok gibi...gözüm korktu onları okuyunca...aslında ben trabzonu çok severdim ne bileyim ayrı bi sempatim vardı hep ama işte iş yerleşmeye gelince biraz düşünmek gerekiyo:) içimden bi ses oraya yerleşmeyi çok istiyo ama işte diyorum ya bilmediğin bi yer olunca tedirginlikler de başlıyo... sen gidip görmüş biri olarak bunları söyledin ve içime su serptin açıkcası:):)

trabzon hakkında bilgisi olaan var mı kızlar????? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bilgisi olan var mı?

bilgisi olan var mı?

4,5 yaşlarında hastalanıyorum ve doktora götürülüyorum.verem teşhisi konuluyor.ancak erken teşhis olduğu için sıkıntı yaşamadım.yıllık iğnelerim vardı.sonra 1 sorun çıkmadı. geçen gün 1 yazı okudum,vereminde kısırlığa neden olabileceği,tüpleri tıkayabileceği yazıyordu. çok korktum. bilginiz varmı?ne yapmalıyım.
  2. Arkadaşlar Lutfen Yardım Witten Hakkında Bilgisi Olan Var Mı???????

Arkadaşlar Lutfen Yardım Witten Hakkında Bilgisi Olan Var Mı???????

Meleklerım Almanya Witten e gelin gıdeceğım ama hala oraya aıt tam bılgım yok oradan olan yada wıtten hakkında bılgısı olan bana yardımcı olabılır mı ?.....
  3. Peygamberimizin kızına öğrettiği Fakirliğe karşı dua  hakkında bilginiz var mı

Peygamberimizin kızına öğrettiği Fakirliğe karşı dua hakkında bilginiz var mı

Nihat hatipoğlunun proğramında hocamız peygamberimizin kızına öğrettiği fakirliğe karşı bir dua olduğundan bahsetti bu duayı biliyor musunuz banada söyler misiniz lütfen.
  4. Meltem Tüzüner Kimdir  bilgisi var mı

Meltem Tüzüner Kimdir bilgisi var mı

Meltem Tüzüner Kimdir bana hayatı hakkında bilgi vermeniz mümkün mü acaba, lütfen rica ediyorum.
  5. 1461 Trabzon hakkında bilgi var mı

1461 Trabzon hakkında bilgi var mı

Ben futbol karşılaşmalarını seyretmeyi seven bir bayanım ama dün karşılaşma isimlerine göz atarken 1461 Trabzon diye bir takım duydum, ilk defga duydum nedir necidir bu takım, bildiğimiz Trabzonspor değil herhalde ? ?

Sayfayı Paylaş