gebe
  1. fuhrer_albay

fuhrer_albay Forum Okuru

Trabzonspor'da 'İntertoto'ya kadar bekleyelim' kararı

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında fuhrer_albay tarafından paylaşıldı.

Trabzonspor'da 'İntertoto'ya kadar bekleyelim' kararı Yunus Emre SEL / TRABZON, (DHA)

Trabzonspor Kulübü Başkanı Nuri Albayrak, İstanbul'da Asbaşkan Haşim Sayitoğlu ve Teknik Direktör Ziya Doğan'la toplantı yaptı. Toplantıda İntertoto Kupası maçına kadar hiç bir futbolcunun gönderilmemesi kararı çıktı.

Geçen yıl yaşanan başarısızlığın sebebinin tartışıldığı toplantıda Ziya Doğan, "İnter Toto'da oynayacağımız ilk maça kadar futbolcu gönderilmesi doğru olmaz. Orada her oyuncuma ihtiyaç duyacağım" dedi. Albayrak ve Sayitoğlu, bu istemi doğru bularak, İnter Toto Kupası maçına kadar hiç bir futbolcunun gönderilmeyeceği konusunda söz verdi.

TEK YETKİLİ DOĞAN

Yönetici Abdullah Başer, transferde tamamen Ziya Doğan'ın istekleri doğrultusunda hareket ettiklerini vurgularken şunları söyledi:
    "İsimler üzerinde araştırmalarımız sürüyor. Transferi bu sezon geç kalmadan bitirmek istiyoruz. Bir iki futbolcu üzerinde kalmak istemiyoruz. Ziya Doğan, bize alternatifli bir liste sundu. Biz de bu liste üzerinde temaslarımızı sürdürüyoruz."

Kaleci arayışlarını sürdüren yönetimin Sakaryasporlu Martinez, Gaziantepsporlu Hasagic ve Hırvat Pletikosa üçlüsünden birini takıma kazandırmak için girişimlerini sürdürdüğü kaydedildi.

VALİ OKUTAN'A ZİYARET

Asbaşkan Haşim Sayitoğlu, Başkan Yardımcısı İbrahim Baturoğlu, Genel Sayman Emin Kahraman ve yöneticiler Abdullah Başer, Muhammet Küçükali, Muzaffer Ermiş ile Günhan Üçüncüoğlu, Trabzon Valisi Nuri Okutan'ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette stat projelerinin konusunun da gündeme geldiğini açıklayan Asbaşkan Sayitoğlu, “Tesislerimizin havaalanına dahil olma durumu var. Bu konu hakkında bilgi aldık ve müzemizin daha sağlıklı bir ortama taşınması için görüştük. Valimiz de tüm bu konular hakkında bize gereken yardımı yapacağına dair söz verdi“ dedi. Sayitoğlu, transfer çalışmaları ile ilgili olarak da, “İnşallah 11 Haziran'dan sonra bu konuda da sağlam adımlar atacağız“ dedi.
    </B>

Trabzonspor'da 'İntertoto'ya kadar bekleyelim' kararı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Redde Veya Kovuşturma Sonuna Kadar Beklenmesine Dair Karara Itiraz:

Redde Veya Kovuşturma Sonuna Kadar Beklenmesine Dair Karara Itiraz:

Madde 8 - Baro Yönetim Kurulu, avukatlığa kabul istemini reddettiği veya kovuşturma sonuna kadar beklenmesine karar verdiği takdirde bunun gerekçesini kararında gösterir. Gerekçeli karar adaya tebliğ olunur. Aday, bu karara karşı, tebliğ tarihinden itibaren onbeş gün içinde, kararı veren baro vasıtasiyle Türkiye Barolar Birliğine itiraz edebilir. Baro tarafından adaya, itiraz tarihini tesbit...
  2. Kahreden karar

Kahreden karar

İkizleriyle bindiği kano devrildi. Baba sadece birini kurtarabileceğini anladı ve kahreden seçimi yaptı. İngiliz Ian Clayton ikizleriyle bindiği kano devrilince birini kurtarmak için seçim yapmak zorunda kaldı. Talihsiz baba oğlunu kurtardı, ancak kızı akıntıya kapılarak kayboldu. İngiltere'de Edward ve Billie adlı ikiz çocuklarıyla eğlence için nehirde bindiği kano alabora olan...
  3. hamile kalmaya karar verdikten sonra ne kadar zamanda hamile kalabilirim

hamile kalmaya karar verdikten sonra ne kadar zamanda hamile kalabilirim

nasıl hamile kalabilirim nasil hamile kalabilirim nasıl gebe kalırım Çiftler genelde hamile kalmamak için büyük çaba sarf ederler ve çeşitli yöntemlere başvururlar. Ancak bir bebek sahibi olmaya karar verdikleri an şaşırtıcı gerçekle karşılaşırlar. Bu şudur; aslında bir aylık adet periyodunda hamile kalabileceğiniz zaman 4 gün...
  4. Karar Veremiyorummm

Karar Veremiyorummm

en iyi bebek arabası hangisi stokke bebek arabası stokke türkiye Bu uc renk arasinda kararsiz kaldim kizlar..Sizce hangisi guzel?
  5. koruma kararı

koruma kararı

merhaba ben 2 aylık evliyim evliliğimin 1. ayında eşimden şiddet görmem, eşimin beni zorla yanında tutması ve tehdit gerekçeleriyle eşim hakkında suç duyurusunda bbulundum ve o tarihten sonra ayrı yaşamaya başladık .ben şikayet dilekçemden 2 gün sonra pişman olup şikayetimi geri çekmek istedim ancak şikayette bulunduğum savcılık dilekçeyi merkeze gönderdiğini söyledi ve ben dilekçe yazıp...

Sayfayı Paylaş