gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Trabzonsporun yeni teknik direktörü Tolunay Kafkas hakkında bilgi varmı ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Trabzonsporda Şenol Güneş istifayı basınca yerine Tolunay Kafkas gelmiş.Kim bu Tolunay Kafkas, bilginiz varmı ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Trabzonspor'dan yeni bir haber geldi geçtiğimiz günlerde Şenol Güneş'in istifasının ardından boşalan Trabzonspor Teknik Direktörlüğü'ne Tolunay Kafkas getirildi. Bordo-mavili takımın eski futbolcusu olan Tolunay Kafkas, Trabzon'a gitti.Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, istifa eden Şenol Güneş'in yerine teknik direktör koltuğunu Ümit Milli Takım Teknik Direktörü olan Tolunay Kafkas ile doldurduklarını düzenlediği toplantıda açıkladı. Sadri Şener Tolunay Kafkas ile 3,5 yıllık anlaşmaya vardık, imza töreni yarın yapılacak diye sözleirne ekledi.

Trabzonsporun yeni teknik direktörü Tolunay Kafkas hakkında bilgi varmı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ßayanLar Teknik Direktör Olursa...

ßayanLar Teknik Direktör Olursa...

ßayanLar Teknik Direktör Olursa... Ay şekerim, sürekli 3-5-2 sürekli 3-5-2... Sıkıldım valla! Bu sefer takımı sahaya 10 kişi çıkarıp 4-3-2 oynatacağım. Maçın havası değişsin ayol! Geçen gün Fatma Hocanın takımının maç kasetlerini seyrettim; ne de güzel oynatıyor takımına. Ayol, benim ondan neyim eksik? Daha iyisini yapamazsam yazıklar olsun bana... Ay, bizim takımın forma modeli hiç hoşuma...
  2. Kadınlar Teknik Direktör Olursaa.....

Kadınlar Teknik Direktör Olursaa.....

Ay şekerim, sürekli 3-5-2 sürekli 3-5-2... Sıkıldım valla! Bu sefer takımı sahaya 10 kişi çıkarıp 4-3-2 oynatacağım. Maçın havası değişsin ayol! Geçen gün Fatma Hocanın takımının maç kasetlerini seyrettim; ne de güzel oynatıyor takımına. Ayol, benim ondan neyim eksik? Daha iyisini yapamazsam yazıklar olsun bana... Ay, bizim takımın forma modeli hiç hoşuma gitmiyor. Terzi Necla'ya söyledim;...
  3. Kafkas çıvgını (Mountain Chiffchaff) Hakkında Bilgi

Kafkas çıvgını (Mountain Chiffchaff) Hakkında Bilgi

Tanımı Kafkas çıvgını (P.sindianus) adından da anlaşılacağı gibi Kafkaslarda (P.s.lorenzii) ve Himalaya dağlık bölgelerinde (P.s.sindianus) bulunur. En fazla benzediği alt tür Sibirya çıvgınıdır (tristis) . Tepe ve sırtı gri kahverengi, alt tarafı kirli beyazdır. Diğer çıvgınlarla karşılaştırıldığında yeşil tonları olmayan, açık renk bir kanat çizgisi bulunabilen bir türdür. Sadece uçuş...
  4. Galatasaray'ın Yeni Teknik Direktörü Başkan Ünal Aysal Tarafından Açıklandı!...

Galatasaray'ın Yeni Teknik Direktörü Başkan Ünal Aysal Tarafından Açıklandı!...

gs yeni teknik direktörü galatasaray, yeni teknik direktörü açıklandı, 2011, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Bugün ,mazbatasını yeni alan Galatasaray'ın 34. başkanı Ünal Aysal,ntvspor 'da canlı yayında galatasaray futbol takımının yeni teknik direktörünü saat 20:45 itibariyle açıkladı.. Galatasarayın yeni dönemde imzayı attığı yeni teknik direktör...
  5. Barcelona'nın Yeni Teknik Direktörü Kim

Barcelona'nın Yeni Teknik Direktörü Kim

Barcelona'nın Yeni Teknik Direktörü Kim oldu bu sorumun cevabını bilen var mı ki bu sitede:S

Sayfayı Paylaş