gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

trafik cezasını hangi bankalar alıyor

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam kızlar. Trafikte ceza aldım ve hemen ödemek istiyorum huzursuzum, titizim bu konuda.Yalnız hangi bankalara ödeniyor bilmiyorum.Yardım edermisiniz..

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Trafik cezalarının ödenmesi üç şekilde yapılır: Vergi Dairesine giderek ödeme.
    PTT şubelerinden ödeme.
    Banka Şubelerinden ödeme.
    Trafik ceza makbuzunun arkasında bankalar yazdığına göre, her banka trafik cezasını alır.

trafik cezasını hangi bankalar alıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Trafikte ceza puanlari artti..

Trafikte ceza puanlari artti..

Trafikte ceza puanlari artti100 puani asanlarin ehliyetine el konulacak.. Iste yeni puan cetveli.. 10.06.2008 Yilbasinda baslanacak uygulamayla kirmizi isik kuralina uymama, alkollu arac kullanma, hiz sinirini asma gibi ihlaller 5 puan artacak Karayollari Trafik Yonetmeligi’nde yapilan degisiklikle suruculere uygulanacak ceza puanlari artirildi. 1 Ocak 2009’da yururluge girecek yeni cetvele...
  2. ABD banka yöneticilerini görevden alıyor

ABD banka yöneticilerini görevden alıyor

ABD yönetiminin, hükümet yardımına ihtiyaç duyan banka yöneticilerini görevden ayrılmaya zorlamayı düşünüyor. Hazine Bakanı Timothy Geithner, CBS televizyonunda yaptığı açıklamada, hükümetin, ABD'li vergi mükelleflerini korumayı garanti etmek için ''olağanüstü'' hükümet yardımına ihtiyacı olan bankaların üst düzey yöneticilerini görevden ayrılmaya zorlamayı düşündüğünü söyledi. Geithner...
  3. 2012 Trafik Cezaları yeni

2012 Trafik Cezaları yeni

arkadaşlarım 2012 yılında yeni trafik cezaları e tutarları ne şekilde değişti bilginiz var mı ?
  4. Tc kimlikle Trafik Ceza Sorgulama

Tc kimlikle Trafik Ceza Sorgulama

Tc Kimlik bilgileri ile Ceza Sorgulama Trafik Cezası sorgulama işlemleri Her vatandaşın özel olarak kendisine ait olan tc kimlik bilgileri ile bir çok sorgulamaların yapıldığını artık biliyoruz. Bilgisayarın ve internetin hemen hemen olmadığı ev yok gibi diyebiliriz. Bu özel bilgilerinizle yapabileceğiniz tc kimlikle ceza sorgulama işlemlerinden bugün sizlere trafik cezası sorgulaması nasıl...
  5. Hangi bankalar HGS veriyor ?

Hangi bankalar HGS veriyor ?

ücretsiz hgs veren bankalar hangisi,vakıfbank ücretsiz hgs veriyor mu,hgs veren bankalar hangileri,hgs nedir,hgs satış noktaları,hgs kart nerden alınır,hgs satış noktaları,hgs,hgs nedir, Köprü ve Otoyollarda yeni bir geçiş sistemi olan Hızlı Geçiş Sistemi (HGS); üzerinde HGS logosu yer alan gişelerden %20 indirimle geçiş yapılmasına olanak veren bir sistemdir. Hgs etiketi almak için ptt...

Sayfayı Paylaş