gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Trafik İlkyardım Malzemelerini yazar mısınız acil

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar, lütfen buraya trafik ilkyardım malzemelerinin neler olduğunu yazabilirmiisniz, hangi malzemeler olmalı trafik yardım çantasında ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Büyük sargı bezi

Üçgen sargı bezi

Steril gazlı bez

Hidrofil pamuk

Esmark bandı

Plaster

Yara bandı

Turnike

Çengelli iğne

Makas

Plastik örtü

İlk yardım kitabı

Buz torbası

Vücut termometresi

Trafik İlkyardım Malzemelerini yazar mısınız acil konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İlkyardim

İlkyardim

ilk yardım afişleri ilk yardım ile ilgili afişler ile ilgili afiş yardımla afiş sloganlar TANIMI : Ani olarak hastalanan veya kazaya uğrayan kimseye anında, olay yerinde ve çevre imkanlarından yararlanılarak yapılan, tıbbi olmayan geçici müdahaleye İLKYARDIM denir. İLKYARDIMDA AMAÇLAR : 1- Hayat kurtarmak 2- Durumunu korumak 3- Sakatlıkları önlemek İLKYARDIMDA 6 SAFHA :...
  2. Trafik kazalarında Acil Müdehale Ücreti istenirse;

Trafik kazalarında Acil Müdehale Ücreti istenirse;

* Herhangi bir trafik kazası sonrasında, bir hastaneye (özel veya devlet) gittiğinizde veya getirildiğinizde, size veya yakınlarınıza (2918 no'lu yasayı bilmediğiniz zannedilerek):* *'Yapılacak müdahele ve tedavi ücretlerini ödeyeceğinize dair şu belgeyi imzalayınız' teklifi ile karşılaşabilirsiniz.* *Ancak, siz:* *'**Bu formun altına, bu belgeyi imzalamazsam, bana müdahele...
  3. İlkyardım animasyonu var mı

İlkyardım animasyonu var mı

Animasyonlu yani video olabilir gifte olabilir animasyonlu olarak ilk yardımı gösteren bir konunuz varsa sağolun...
  4. Aristotales Sözleri  yazar mısınız?

Aristotales Sözleri yazar mısınız?

Aristotales Sözleri yazar mısınız rica etsem lütfen benim için çok önemli ve yazacaksanız eğer Aristotales Sözlerini mümkünse biraz acil yazın arkadaşlarım.
  5. Rap Mesajları yazar mısınız

Rap Mesajları yazar mısınız

Benim gibi Rap sevenler sizleri bu sayfaya davet ediyorum ve sizlerden ya da rap mesajları bilen arkadaşlarımdan yeni ve değişik Rap Mesajları istiyorum:)

Sayfayı Paylaş