gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

Trafik Kazası Hasar Tespiti Dilekçesi Nasıl Yazılır?

Konu, 'Adalet Sarayı' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

trafik kazası hasar tespit dilekçe örneği,trafik kazası hasar tespit dilekçesi nasıl yazılır,trafik kazası geçirdim hasar tespit dilekçesi yazmak istiyorum nasıl yazabilirim,trafik kazası hasar tespit tutanağı nasıl yazılır

images1.jpg
    Hasar Tespiti Dava Dilekçesi (Trafik Kazaları için)
    SULH HUKUK MAHKEMESİ SAYIN HAKİMLİĞİ’NE
    SALİHLİ

TESPİT İSTEYEN………:.................. SALİHLİ

VEKİLİ…………………..:Avukat ............ /Salihli

KARŞI TARAF………….:
    1-......./SALİHLİ(45 .. .... plakalı araç sürücüsü)
    2-......../SALİHLİ(45... ....plakalı araç maliki)
    3-... Sigorta A.Ş.,....... İSTANBUL

KONU……………………………….: Müvekkilin sevk ve idaresindeki 45 .... plakalı araçta trafik kazasından doğan maddi hasarın tespiti talebidir..

AÇIKLAMALAR………………….:

1- .... neticesinde maddi hasarlı trafik kazası meydana gelmiştir.

2-

3-

4-

HUKUKİ NEDENLER ……………..:Konuyla ilgili mevzuat hükümleri

SONUÇ VE İSTEK………………….:Yukarıda açıklamaya çalıştığımız nedenlerden dolayı,talebimizin kabulüyle,işin önemine binaen evrak üzerinde gerekli incelemenin yapılarak Sayın Mahkemece tayin edilecek uzman bir bilirkişi refakate alınarak,müvekkilin sevk idaresindeki 45 ... plakalı ... marka 2003 model araçtaki değer kaybının,hasarların,malzeme ve işçilik giderlerinin tespitine,karşı tarafa bilahare tebligat yaptırılmasına,yargılama giderlerinin ve ücreti vekaletin nazara alınmasına karar verilmesini saygılarımla arz ve talep ederim. 01.04.2008

TESPİT İSTEYEN VEKİLİ
    Av......
    EK:Vekaletname örneği.

Trafik Kazası Hasar Tespiti Dilekçesi Nasıl Yazılır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Suç İşleme Nedeniyle Boşanma Dilekçesi Nasıl Yazılır?

Suç İşleme Nedeniyle Boşanma Dilekçesi Nasıl Yazılır?

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Murat Başaran Trafik Kazası Geçirmiş Öldümü Sağlık durumu nasıl

Murat Başaran Trafik Kazası Geçirmiş Öldümü Sağlık durumu nasıl

ARkadaşlarım murat başaranın sağlık durumu nasıl trafik kazası geçirmiş diye duydum. Bu konu hakkında bilgisi olan var mı =
  3. avukatsız boşanma dilekçesi nasıl yazılır

avukatsız boşanma dilekçesi nasıl yazılır

avukatsız boşanma dilekçesi nasıl yazılır ? selam kızlar sizden avukatsız boşanma dilekçesi nasıl yazılır bu konuda yardım istiyorum.
  4. trafik cezasına itiraz dilekçesi nasıl yazılır

trafik cezasına itiraz dilekçesi nasıl yazılır

Kızlar birşey soracam, geçen trafikte bana ceza kestiler ama yanlış bir uygulamaydı bana göre, suçum yoktu. Bu cezaya itiraz etmek istiyorum.Nasıl dilekçe yazacağım ?
  5. Vergi cezasında indirim talep dilekçesi nasıl yazılır ?

Vergi cezasında indirim talep dilekçesi nasıl yazılır ?

vergi ceza indirim talebi,ceza indirim talebi dilekçesi nasıl yazılır,ceza indirim talebi dilekçesi örneği,vergi ceza talebi dilekçesi,vergi ceza talebi formu nasıl doldurulur, …/…../20... ……………………… VERGİ DAİRESİ MÜDÜRLÜĞÜNE …………………. Dairenizin …………………. T.C. Kimlik Numaralı Vergi mükellefiyim. Adıma düzenlenen, …./…./20… tarih ve …..… Cilt ……… Sıra no'lu vergi/ceza ihbarnamesini...

Sayfayı Paylaş