gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Trafikte Hız Sınırını Aşmanın Cezası Nedir ?

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; trafikte hız sınırını aşmanın cezası hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, ehliyet aldıktan sonra trafikte arabayı gerektiği gibi kullanmayan sürücüler bazı cezalara çarptırılıyorlar. Trafik kazaları ve ölümler düşünüldüğünde bana göre çok hafif olan trafik cezalarından hız sınırını aşmanın cezası hakkında bilgiler veriyoruz sizlere...

Trafikte Hız Sınırını Aşmanın Cezası

Trafikte Hız Sınırını Aşmanın Cezası Hız sınırlarını yüzde 10′dan yüzde 30′a kadar (otuz dahil) aşan sürücülere 154 TL, yüzde 30′dan fazla aşanlara da 319 TL ceza uygulanacak...

2. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113
    Bilgim olduğuna sevindim eşime hızlı sürme diye uyarı geciyorum hız beni hep korkutmuştur

Trafikte Hız Sınırını Aşmanın Cezası Nedir ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hızda sınırlar kalkıyor

Hızda sınırlar kalkıyor

Samsung TruDirect SE-S204S sınıfındaki diğer sürücülere göre çok daha hızlı ve kolay kayıt imkanı sunuyor. Dünyanın dijital tüketici elektroniği ve bilgi teknolojileri lideri Samsung Electronics, tüketicilere PC üzerinden sabit disk yardımı olmaksızın DVD oluşturmaya ve dijital içerik kaydetmeye olanak sağlayan yeni güçlü optik disk sürücüsü TruDirect SE-S204S'i tanıttı. Sabit sürücü...
  2. Yeni trafik kanuna göre hız sınırı 120 kilometreye çıkartılacak

Yeni trafik kanuna göre hız sınırı 120 kilometreye çıkartılacak

Meclis'e sunulan Trafik Yasası'na göre hız sınırı otoyolda 135'e, bölünmüş yollarda 120 kilometreye çıkartılacak, belediyeler ceza kesebilecek.. AK Parti yollardaki hız sınırlarını yükseltmek için harekete geçti. AK Parti'li Abdullah Çalışkan'ın imzasını taşıyan ve parti grubunun da onayladığı yasa teklifi Meclis Başkanlığı'na sunuldu. Teklifin önümüzdeki günlerde ele alınıp...
  3. trafikte kırmızı ışıkta geçmenin cezası nedir öğrenebilirmiyim

trafikte kırmızı ışıkta geçmenin cezası nedir öğrenebilirmiyim

Melekler, sürücüler kırmızı ışıkta geçerse bunun cezası ne kadar acaba ? Bilgi verirseniz çok sevinirim..
  4. trafikte ehliyetsiz yakalanmanın cezası nedir arkadaşlar

trafikte ehliyetsiz yakalanmanın cezası nedir arkadaşlar

Arkadaşlar merhaba.Benim ehliyetim yok ama arada bir annemin arabasıyla turluyor, alıştırma yapıyorum.Polis yakalarsa cezası ne olur ?
  5. arabamızın camında ki filmler için ne kadar trafik cezası öderiz

arabamızın camında ki filmler için ne kadar trafik cezası öderiz

Eşime bir türlü anlatamadım gitti aracın camlarını filmle kaplattı, deli bu adam, kafayı yiyecem.Benim bildiğim bunun cezası var yalnız ne kadar bilmiyorum.Lütfen bana söylermisiniz ne kadar ceza yer yakalanırsa polise ?

Sayfayı Paylaş