gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113

Traktör

Konu, 'Ş-T' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Lastik ve diğer aksamı yeni ve hareket halindeki traktör mal ve kazanca, bereket ve bolluğa; Lastikleri aşınmış ve kullanılmaz durumdaki traktör güçsüzlüğe ve işsizliğe ve kuraklığa delalet eder.Rüyada traktör görmek, çiftçi için bereket ve bolluga, diger insanlar için dar geçime isarettir.

Traktör konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkut, Tanzanya’ya traktör satacak

Erkut, Tanzanya’ya traktör satacak

erkut traktörleri erkut traktör tıraktörleri traktörler traktör fiyatları ERKUT Traktör’ün Tanzanya’ya traktör ihraç edeceği bildirildi. Erkut Tarım Makinaları Sanayi A.Ş. Genel Müdürü Zeynep Erkunt Armağan, Macaristan, Bulgaristan, Sudan ve Romanya’nın ardından, bu yıl içerisinde Tanzanya’ya traktör ihraç edeceklerini belirterek, şunları söyledi: ’’Afrika’nın bakir ülkelerinden olan...
  2. Traktörü kim buldu, Traktörün icadı

Traktörü kim buldu, Traktörün icadı

traktörü kim icat etti ilk traktörü kim buldu buldu Traktörü kim buldu, Traktörün icadı, Traktör ne zaman bulundu, Trakter nasıl bulundu, Traktörü ilk kim buldu, Traktörün icadı hakkında bilgiler bu yazımızda yer almaktadır... Köylerde görmek oldukça mümkün olan, geçtiğinde sesi ile yeri göğü inleten traktörü kim, hangi tarihte icad etmiştir ; buyrun öğrenelim Melek'lerim :) Traktör ne...
  3. traktörün icadı

traktörün icadı

traktörün icadı bugüne kadar hiç traktör gördünüz mü bilmiyorum ama ben çok gördüm. köylerde çiftliklerde kasabalarda çiftçilikle uğraşılan heryerde kullanılır tarktör. peki traktörü sizce kim icat etti hadi öğrenelim :D:D traktörün ilk hali :D:D ve günümüzdeki hali :D:D Traktörler bügün vaz geçilmez tarım aletlerinin başında gelir ve yapılan işi %80 oranında kısaltır....
  4. New holland traktör fiyatları

New holland traktör fiyatları

traktör fiyatları nevhollant traktörler nevhollant traktör fiyatları new holland 2011 New holland tratör ücretleri, fiyatları, güncel fiyatları hakkında yazılanlardan çok şimdi sizi yönlendireceğimiz linke itibar edin arkadaşlarım. Bu linkten aynı zamanda iletişime de geçerek fiyatlar hakkında günbe gün detaylı bilgiler alabileceksiniz. Ürünü ithal eden firma tarafından kurulan sitedeki linke...
  5. traktörun gunumuzdeki durumu

traktörun gunumuzdeki durumu

Traktorun gunumuzdeki durumu ve gegusumi hakkinda sorular ve bilgilerinin yazilmasini istiyorum

Sayfayı Paylaş