gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

trakyalının aşk mektubu

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

trakyalının aşkı trakyalının aşk mektubu video ilanı aşkı trakyalıların komik sözleri Güzel bir mektup...Aşkını nasıl anlatmış Trakyalı bakalım:deli:
    Nufut Gözlü Sevgilim Asibe
    Te büle akşam oldu mu epten akılcımı alır, gözümü göğnümü bir oş edersin beyav... Abe Allah belacımı versin seni çok severim. Yatmaz mıyım yatacıma abe bi direm uyku girmez güzlerime.. Dünerim şu tarafa dünerim bu tarafa ep gene silinmez ayalin beya. Ekmekten sudan kesildim artıkın. Tarlada elim çapa tutamaz, kaavede desen ne bi laf ederim ne de kiyaat oynarım. Üldürdün beni beyaa... Düşün bobam düşün.. Amet Aganın sıpası gibi önüme baka baka solurum. Akşamları sizin maallede sülerim "Yarim sende vifa yokmu" şarkısını. Duyarsın elbet. Ölmüş nenem bile dinner. "Anlarım kızanım seni anlarım ama unda u boba varkene vermez sana asibeyi" der ep.. İşte u zaman çeltik tarlasına döner gözlerim. Epten gene vıcık vıcık olur aalamaktan...
    Şu boban olcak kapçık aazlıyı yola getiremez misin beyaa.. Aşıklık çekeriz bilirsin işte. Eriye eriye göndöndü sapına döndük anacını satımının. Agana da süle düümesin artıkın beni. Sankim u iç aşık ulmamış. Düver Alla düver, sırtım gırnatacı Asan gibi kapkara oldu beyaa... Takarım sana cumuriyet altını, alırım uzun tüülü mantu, cazlı düün bilem yaparım taa ne olsun beyaa... Süle anana akşama çıtlatsın bunları bobana. Yosa atar em vallahi em billahi damarları beynimin. Buzmayasın adamın aklını. Yarın gece Alil''le İsiin''i alırım yanıma, atarım seni Ismayıl''ın arabaya undan sonra bulsunlar bakalım bulabilceklermi..Te ben adama bukadan süülerim başkacanada bişey sülemem...
    Seni er şeyden çok seven sevgilin;
    Yolsuzların Kara Mümin

2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
trakyalının aşk mektubu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Trakyalının Aşk Mektubu

Trakyalının Aşk Mektubu

Sevgilim Asibe Te bu aşam zamanlarıda epten akılcımı alır, gözümü göğnümü bi oş edersinbeyav. abe Allah belacımı versin seni cuk severim. Ne derim sana bu aşkbeni canımdan etmezse gene iyi. Yatmazmıyım yatacıma abe bi direm uyku girmez güzlerime. Dün o yanı dün bu yanı ep gene silinmez senin ayalin beya. Günlerdir ekimekten sudan kesildim artıkım. Tarlada elim çapa tutmaz, gayfide desen...
  2. Aşk mektubu

Aşk mektubu

Rüyanizda bir sevgiliye ask mektubu yazmak, sevineceginize delalet eder. Sevdiginiz bir kimseden beklediginiz bir ask mektubu aldiginizi görmek, mutluluklarin en büyügüdür. Böyle bir mektup almak, sevinçli haber alacaginiza isarettir. Rüyada aska dair bir roman okumak veya bir kimsenin aska tutulmus oldugunu görmek hafif bir hastaliga tutulacagina ve kisa zamanda iyilesecegine delalet eder....
  3. aşk mektubu

aşk mektubu

:Laie_23::Laie_23::Laie_23:
  4. Hackerdan AŞK mektubu...

Hackerdan AŞK mektubu...

Meleklerim herkezin aşkı olurda hackerlerin olmazmı ?? Tabik olur meleklerim.. İişte Bir hackerin aşk mektubu... Hackerin Aşk Mektubu Ancak Bu kadar Olur .... ilk gördüğüm anda formatlandım. Bana öyle bir sistem transfer ettin ki, hiç bir komut artik beni senden ayıramaz. Seninle çoklu ortamlar da dahil, her ortamda mutlu olabileceğimi biliyorum. Senin megahertz’in beni de ateşliyor....
  5. Fizikçinin Aşk Mektubu

Fizikçinin Aşk Mektubu

Her kes aşk mektupu yazamaz bence ama bu fizikci bu işi iyi başarmış...:D FOTON TANEM Soygaz gibi saf kristal örgüsü kadar güzelsin sevgilim. Coulomb kuvveti kadar çekici magnetik alan kadar etkileyicisin. Seni gördüğüm zaman kalbim harmonik osilator gibi titreşiyor. Kendimi sana sızma uzaklığı kadar yakın hissediyorum. Sana karşı bir kondansatör gibi sevgi yüklüyüm. Merkezcil kuvvetin...

Sayfayı Paylaş