gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

transfer sonrası hormonlar hakkında bilgi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar ben yeni embiryo transferi yaptırdım. Bu transferin sonucunu ne kadar zaman sonra anlarım. Birde transfer sonrası hormonlarda ne gibi değişiklik oluyor ? neye bakarak hamile kaldığımızı anlıyoruz. Teşekkür ediyorum.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Transfer işlemi sonrası 12. gün gebelik testi için çağırılırsınız. Bu konuyla ilgili ayrıntılı bilgileri BURADAN bulabilirsiniz. Hormonlarda meydana gelen değişiklikler ile ilgili olarak ta BURADAN sorularınıza yanıt bulabilirsiniz :)

transfer sonrası hormonlar hakkında bilgi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğum Sonrası Yaptırılan Estetik Operasyonlar Hakkında Bilgiler

Doğum Sonrası Yaptırılan Estetik Operasyonlar Hakkında Bilgiler

Bu konu; doğum sonrası estetik operasyonlar hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, doğum yaptıktan sonra minik bebeğinizi kucağınıza almanızdan daha öte mutluluk herhalde dünya üzerinde yoktur. Artık tüm ömrünüzü adayacağınız, hayatınızı onun isteklerine göre belirleyeceğiniz evladınızla geçireceğiniz anların heyecanını yaşarken, zaman geçtikçe bir yandan da gebelik ve sonrasının...
  2. doğum sonrası ücretsiz izin hakkında bilgi lazım

doğum sonrası ücretsiz izin hakkında bilgi lazım

Sevgili arkadaşlar, gebeyim ve memurum. Doğum sonrası ücretsiz izinle ilgili güncel bilgileri araştırıyorum sitenizde var mı ?
  3. yeni fb transferi pierre webo hakkında bilgi varmı

yeni fb transferi pierre webo hakkında bilgi varmı

Fbliyim ama şu yeni transfer hakkında birşey bilmiyorum, eşime soruyorum anlatmıyor, kıskanıyor herhalde :D Pierre Webo hakkında bilgi verebilirmisiniz lütfen..?
  4. Embriyo transferi sonrası birliktelik sakıncalımıdır?

Embriyo transferi sonrası birliktelik sakıncalımıdır?

embriyo transferi sonrası nelere dikkat etmeliyim,embriyo transferi sonrası birliktelik zararlımıdır,embriyo transferi sonrası sakıncalı durumlar,embriyo transferi sonrası dikkat edilmesi gerekenler,embriyo transferi hakkında bilgiler Tüp bebek tedavisi hastalar açısından zor, pahalı ve stresli bir tedavi ama tedavi başarılı olduğunda elde edilen sonuç tüm bu zorluklara değiyor. Tüp bebek...
  5. Embriyo transferi sonrası ilişki sakıncalımıdır?

Embriyo transferi sonrası ilişki sakıncalımıdır?

Tüp bebek tedavisi zor, pahalı ve stresli bir tedavi olduğu için, hastalarımız tedavinin son aşaması olan embriyo transferinden sonra gebelik şanslarının artması için neler yapmaları gerektiğini bizlere sıklıkla sormaktalar. Bu konuyu ayrıntılı olarak gözden geçirelim: Öncelikle hastaların yaşam tarzı olarak gebelik şansını azaltan olumsuz alışkanlıklardan (sigara, alkol) uzak durmaları...

Sayfayı Paylaş