gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Transformers 3 ayın karanlık yüzü türkçe fragman ( dark of the moon )

Konu, 'Filim Tanıtımları Fragmanları' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

transformers 3 ayın karanlık yüzü Transformers filmini sizlerde benim gibi mi bekliyorsunuz bilmiyorum arkadaşlarım. Halay gücü çok geniş yapımcıların inanılmaz paralar harcayarak yaptıkları bu filmi 29 haziran 2011 te izleyebileceksiniz. 3 D olarak sinemalarda. Ben sizlere şunu söylemek istiyorum. Kudreti bu kadar büyük bir Yaradan'ın küçücük Dünyamızla yetineceğini sanmıyorum. Geçtiğimiz günlerde size ufo gördüm desem bana güleceksiniz eminim :) Ama emin olun gördüm hatta gördük bir kişide değil. İnanılmaz bir deneyimdi. Her neyse konumuz bu değil :)
    Şimdi bu filmin size fragmanını vermek istiyorum. Beğeniyle izleyin ve haziran sonunu bekleyin meleklerim.
    Bilgi :Transformers: Ay'ın Karanlık Yüzü'nde Shia LaBeouf, yeniden Sam Witwicky olarak beyaz perdede... Dünyanın geçmişine ait gizemli bir olayın, günümüze yansıması o kadar büyük bir savaşa yol açar ki, Transformer'lar bizi tek başlarına kurtaramayacak duruma gelir...

2. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    süpermiş fragmanı oğlum buna bayılacak teşekkürler cnm:D:D:D

SadmiN bunu beğendi.
Transformers 3 ayın karanlık yüzü türkçe fragman ( dark of the moon ) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kara Şövalye The Dark Knight fragmanı izleyin

Kara Şövalye The Dark Knight fragmanı izleyin

Batman Başlıyor ile Batman serisine yeni bir soluk getiren ve son iki filmle yakalanan ciddiyetsiz havayı değiştirip farklı bir kahraman filmine imza atan Christopher Nolan devam filmi Kara Şövalye'nin de yönetmen koltuğunda. Batman, Teğmen Gordon ve Savcı Harvey Dent işbirliği sayesinde Gotham sokakları suç örgütlerinden yavaş yavaş temizlenmeye başlamıştır. Bu başarılı ortaklığın meyve...
  2. Buz Devri 3   - Ice Age 3: Dawn of the Dinosaurs

Buz Devri 3 - Ice Age 3: Dawn of the Dinosaurs

Buz Devri 3 - Ice Age 3: Dawn of the Dinosaurs Bu yaşıma rağmen büyük keyifle izlediğim buz devri 2 den sonra buz devri 3 animasyon filmide gelecek merakla bekliyorum :) Dinazorlar iniyor! Ice Age'in yeni filminde karşımıza dinazorlar çıkıyor. Kaplanlara, avcılara, eriyen buzullara kafa tutan kahramanlarımız bu sefer dinazorlarla karşı karşıya geliyor. Film...
  3. Employee of the Month (Ayın Çalışanı)  Filimi

Employee of the Month (Ayın Çalışanı) Filimi

Süpermarkette çalışan koli sorumlusu Zack Bradley (Dane Cook), göz önünde bulunmayı pek sevmeyen ama çalışanlar tarafından tutulan biridir. Vince (Dax Shepard) ise bunun tam tersi, müşteriler tarafından popüler bir kasiyer ama çalışma arkadaşları için sinir bozucu bir tiptir. Vince, firma tarafından ayın elamanı sıralamasında hep bir numara olmuş, rekor peşinde koşmaktadır. Aynı ay...
  4. NeMeSiS'den Transformers - Revenge Of The Fallen Kritiği

NeMeSiS'den Transformers - Revenge Of The Fallen Kritiği

transformers replikleri transformers karakterlerinin isimleri karakterleri isimleri autobotların Decepticons Vs. Autobots 80'li yılların sonu ve 90'lı yılların başında en sevdiğimiz ve izlemekten bıkmadığımız Autobot'lar ile ezeli düşmanları Decepticon'ların mücadelesini bizlere getiren TRANSFORMERS çizgi filmini zaten hiç unutmamıştık. Çizgi filmden Gönlümde taşıdığım bu bitmez sevgi...
  5. Transformers 3 Yeni Fragmanı türkçe

Transformers 3 Yeni Fragmanı türkçe

transformers 3 Filmin yeni ve uzun türkçe bir fragmanı yayınlandı arkadaşlarım. Buyrun izleyin :) YENİ FRAGMANI http://www.youtube.com/watch?v=RTMsopRXAYI&

Sayfayı Paylaş