gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Transformers 3 Yeni Fragmanı türkçe

Konu, 'Filim Tanıtımları Fragmanları' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

transformers 3 Filmin yeni ve uzun türkçe bir fragmanı yayınlandı arkadaşlarım. Buyrun izleyin :) [​IMG]

YENİ FRAGMANI

sinemtugra bunu beğendi.
Transformers 3 Yeni Fragmanı türkçe konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Transformers

Transformers

Transformers Filmin Konusu. Hepimizin bildiği gibi dünyamızda organik kökenli yaşam formatları vardır. Cybertron gezegeni ise başka mekanizmalara kolayca dönüşebilme yeteneğine sahip olan robotların gezegenidir. Bu robotlara “Transform” denir. Her transformer’ın kendine özgü bir dönüşerek değişme şekli vardır. Transformer’lar iki farklı kampa bölünmüşlerdir. Bir tarafta kısaca Autobotlar...
  2. Transformers 3 ayın karanlık yüzü türkçe fragman ( dark of the moon )

Transformers 3 ayın karanlık yüzü türkçe fragman ( dark of the moon )

transformers 3 ayın karanlık yüzü Transformers filmini sizlerde benim gibi mi bekliyorsunuz bilmiyorum arkadaşlarım. Halay gücü çok geniş yapımcıların inanılmaz paralar harcayarak yaptıkları bu filmi 29 haziran 2011 te izleyebileceksiniz. 3 D olarak sinemalarda. Ben sizlere şunu söylemek istiyorum. Kudreti bu kadar büyük bir Yaradan'ın küçücük Dünyamızla yetineceğini sanmıyorum. Geçtiğimiz...
  3. Diriliş Ertuğrul 3. bölüm fragmanı

Diriliş Ertuğrul 3. bölüm fragmanı

diriliş ertuğrul 3. bölüm fragmanı,diriliş ertuğrul 3.bölümde neler olacak,diriliş ertuğrul 3. bölüm fragman izle,diriliş ertuğrul 3. bölüm hakkında [MEDIA] Diriliş Ertuğrul 2. bölümde neler yaşandı ? Ertuğrul ve Alpleri Halep yolunda, Halime ve ailesi ise obada saldırı altındadırlar. Ölümle hayat arasındaki ince çizgide kalakalmışlardır. Hangi yardım eli onları bu ateş çemberinden...
  4. Maral 3. bölüm fragmanı

Maral 3. bölüm fragmanı

[MEDIA] Maral: En Güzel Hikayem 3. bölüm fragmanı izleyicilerle paylaşıldı. Dizinin yeni bölümünde Sarp üzerinde “Ne sakladığını biliyorum.” yazan bir not alacak ve anlaşılan Sarp’ın öfkesine şahit olacağız. Ayrıca Deniz ipleri koparacak ve Halis’i terk edecek! İşte Maral: En Güzel Hikayem 3. bölüm fragmanı…
  5. Kiralık Aşk 3. bölüm fragmanı (3 temmuz )

Kiralık Aşk 3. bölüm fragmanı (3 temmuz )

Elçin Sangu’yu Defne, Barış Arduç’u Ömer, Salih Bademci’yi Sinan, Sinem Öztürk’ü Yasemin rolünde izlediğimiz “Kiralık Aşk”ta, hayatında ilk defa güzel bir kumsalda katalog çekiminde bulunacak olan Defne'yi burada bin bir türlü aksilik beklemektedir. Neriman; deniz, güneş ve kumdan oluşan bu son derece romantik fırsatı sonuna kadar değerlendirmesi için Defne’ye akıl verir. Ancak Defne,...

Sayfayı Paylaş