gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Transformers

Konu, 'Sinema & Tiyatro' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Transformers [​IMG]
    Filmin Konusu.
    Hepimizin bildiği gibi dünyamızda organik kökenli yaşam formatları vardır. Cybertron gezegeni ise başka mekanizmalara kolayca dönüşebilme yeteneğine sahip olan robotların gezegenidir. Bu robotlara “Transform” denir. Her transformer’ın kendine özgü bir dönüşerek değişme şekli vardır.
    Transformer’lar iki farklı kampa bölünmüşlerdir. Bir tarafta kısaca Autobotlar denen iyi robotlar vardır. Bunların yöneticiliğini Optimus Prime yapmaktadır ki 18 tekerlekli kırmızı renkli bir kamyona dönüşmüştür. Diğer tarafta ise şeytani ruhlu ve kötü niyetli Decepticonlar vardır. Bunların yöneticisi ise bir silaha dönüşmüş olan ******on’dur.
    Cybertron gezegeninde Energon Küpleri adı verilen yakıt stoklarının azalması üzerine her iki taraf yeni kaynak arayışıyla uzay yolculuğuna başlar. Yeni enerji kaynağı arayışları onları ihtiyaç duydukları mineraller ve kimyasallar açısından çok zengin olan dünya gezegenine getirecektir. Kendilerini kolaylıkla arabalara, deniz araçlarına, uçaklara, kamyonlara, teknolojik cihazlara, hatta insanlara dönüştürebilen Tranformerlar, dünyamızın çok kıymetli doğal kaynaklarının kontrolünü ele geçirebilmek için bir savaş başlatacaklardır.

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

Transformers konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Transformers break dansı yaparsa

Transformers break dansı yaparsa

Olamaz demeyin bakın ne güzel dans ediyorlar, tabiki bunda hünerli proğramcıların hayal gücü var ama olsun yinede güzel bir çalışma olmuş http://video.google.com/videoplay?docid=-9037940286700388608&hl=tr
  2. NeMeSiS'den Transformers - Revenge Of The Fallen Kritiği

NeMeSiS'den Transformers - Revenge Of The Fallen Kritiği

transformers replikleri transformers karakterlerinin isimleri karakterleri isimleri autobotların Decepticons Vs. Autobots 80'li yılların sonu ve 90'lı yılların başında en sevdiğimiz ve izlemekten bıkmadığımız Autobot'lar ile ezeli düşmanları Decepticon'ların mücadelesini bizlere getiren TRANSFORMERS çizgi filmini zaten hiç unutmamıştık. Çizgi filmden Gönlümde taşıdığım bu bitmez sevgi...
  3. Transformers 3 ayın karanlık yüzü türkçe fragman ( dark of the moon )

Transformers 3 ayın karanlık yüzü türkçe fragman ( dark of the moon )

transformers 3 ayın karanlık yüzü Transformers filmini sizlerde benim gibi mi bekliyorsunuz bilmiyorum arkadaşlarım. Halay gücü çok geniş yapımcıların inanılmaz paralar harcayarak yaptıkları bu filmi 29 haziran 2011 te izleyebileceksiniz. 3 D olarak sinemalarda. Ben sizlere şunu söylemek istiyorum. Kudreti bu kadar büyük bir Yaradan'ın küçücük Dünyamızla yetineceğini sanmıyorum. Geçtiğimiz...
  4. Transformers 3 Yeni Fragmanı türkçe

Transformers 3 Yeni Fragmanı türkçe

transformers 3 Filmin yeni ve uzun türkçe bir fragmanı yayınlandı arkadaşlarım. Buyrun izleyin :) YENİ FRAGMANI http://www.youtube.com/watch?v=RTMsopRXAYI&

Sayfayı Paylaş