gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

tren ve öküzün aralarında ki aşk dolu diyaloglar

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Öküz: Kara trenim kömürüne kurban olduğum bizim aşkımızı kıskanan bazı kesimler var beni çok sinirlendiriyorlar!!
    Tren: Tabi kıskanacaklar ben ne zaman geçsem sen hemen pencereye çıkıp bana bakıyorsun
    Öküz: Ne yani istemiyormusun yoksa sana anlamlı anlamlı bakmamı?

Tren: Yaa isterim tabii ama üzerimde oturan yolcular "şuna bak öküz gibi buraya bakıyor" diyorlar kıskanıyorum seni..

Öküz: * utandırdın şimdi beni..

Tren: Utanma öküzüm utanma seninle biz daha ne bakışmalar yapacagız ne bakışmalar..
    bizi kıskanacaklar arkamızdan öküzün trene baktıgı gibi bakışıyorlar diye nameler yapacaklar elalem kıskansın bizim sevdamız asırlarca daha devam eder..

Öküz: Benim en çok hangi bakışımı seviyorsun ..

Tren: Hani bir öküz gibi olanı varya o bakışına eriyorum işte..

Öküz: Kara trenim benim, Allah cuf cufuna zeval vermesin..

Tren: Öküzüm benim Allah bakışlarını başka ulaşım araçlarına çevirtmesin [​IMG]

2. sevil-78

sevil-78 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: tren ve öküzün aralarında ki aşk dolu diyaloglar
    çok güzeldi tşkler..:)

tren ve öküzün aralarında ki aşk dolu diyaloglar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkek ve Kadın Arasında ki Eş Hakları....

Erkek ve Kadın Arasında ki Eş Hakları....

islamda erkek hakları islamda eş hakkı eş hakları hakkı erkek haklari Erkeğin Eşi Üzerindeki Hakları 1. Gizlide ve açıkta kadının, kocasının namusunu koruması. 2. Kocasının malını onun akrabasına bile vermeyerek muhafaza etmesi. Kocasının tasarruf izni verdiği durumlarda serbesttir. 3. Evlatlarını terbiye etmesi. Baş edemediği durumlarda babalarına şikâyet edebilir. 4. Kocasının rızası...
  2. Öküz-Tren arasindaki diyaloglar

Öküz-Tren arasindaki diyaloglar

Öküz: Kara trenim,kömürüne kurban olduğum bizim aşkımızı kıskanan bazı kesimler var beni çok sinirlendiriyorlar!! Tren: Tabi kıskanacaklar ben ne zaman geçsem sen hemen pencereye çıkıp bana bakıyorsun Öküz: Ne yani istemiyormusun yoksa sana anlamlı anlamlı bakmamı? Tren: Yaa isterim tabii ama üzerimde oturan yolcular "şuna bak öküz gibi buraya bakıyor" diyorlar kıskanıyorum...
  3. Çocuklar Arasında Geçen Komik Diyaloglar

Çocuklar Arasında Geçen Komik Diyaloglar

sağlıklı beslenme ile ilgili diyalog iki kişi arasında geçen komik diyaloglar iki kişi arasında geçen diyalog 2 2 komik diyaloglar Küçük çocukların genellikle kavgası oyuncakları yüzünden olur. Paylaşmayı pek sevmezler.Bende sevmezdim oyuncaklarımın alınmasını hemen kırarlardı. Bende küserdim yada anneme gider hemen yetiştirirdim. İşte benim gibi bir kaç çocuk diyalogları sizler için....
  4. deli ve salak arasında ki fark

deli ve salak arasında ki fark

Adamın birisinin, Arabasının lastiği tam tımarhanenin önünde patlar. Adam arabayı kenara zor yanaştır...ır. Sonraki işlem malum... Kriko, stepne, bijon anahtarı ve tekeri söker. Ama söktüğü 4 adet bijon, yuvarlanıp yağmur mazgalına düşer. Mazgal açılır gibi değil, Bijonlar görünmüyor bile. Adam bir sağına bakar, bir soluna bakar, çaresiz kaldırıma çöker. Olayı en başından beri...
  5. Kuvvet ve Hareket Arasında ki Bağlantı

Kuvvet ve Hareket Arasında ki Bağlantı

kuvvet ve hareket, arasında ki ilişki, bağlantı, nedir, nelerdir, açıklamalar, ile ilgili bilgiler burada melekler Özellikle fizik konularından hoşlanan melekler için kuvvet ve hareket konusunu biraz açıklamak istiyoruz melekler... Bir cisme kuvvet uygulandığında Cisim hareket eder.Sürtünme Kuvveti Hareket halindeki bir arabada frene basılırsa araba yavaşlar,bir süre sonra...

Sayfayı Paylaş