gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113

Tren yolu

Konu, 'Ş-T' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

İşinizde daha dikkatli olmanız gerektiğinin işaretidir. Dikkatli olmadığınız takdirde birtakım düşmanlar yüzünden işinizi kaybedebilirsiniz

Tren yolu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tren

Tren

Seyir halinde katar ( tern) görmek iş ve dünyalığın yolunda olmasına, niyet ve amelde dürüstlük ve doğruluğa, Tren yolculuğu yapmak refah içinde yaşamaya, kumuşuluk ilişkilerine önem vermeye, Raydan çıkmış tren görmek sapık kimseye yahut yanlış davranışllara ve itikat bozukluğuna delalet eder.Rüyada tren görmek; işinizde ilerlemek için iyi bir fırsatın olacağına, trende birisini görmek;...
  2. Deniz Arcak - Sonsuzluk Trenleri

Deniz Arcak - Sonsuzluk Trenleri

Sensizim, bomboş bir yanım Yine sol tarafımdan uyandım Bir dolu dışarda Bir yağmur sensiz deliyim Unuturum derken aslında Ne kadar aldandım anladım sonunda Unuturum derken aslında Ne kadar aldandım anladım sonunda Unuturum derken aslında Ne kadar abartmışım anladım sonunda Fazla beklemez bu sonsuzluk trenleri Ama...
  3. Tren istasyonunda cinayet

Tren istasyonunda cinayet

İSTANBUL (İHA) - Türkiye'nin önde gelen hesap uzmanlarından Dr. Erdoğan Topalhocaoğlu, Cankurtaran Tren İstasyonu'nda cep telefonunu çalan kapkaççılar tarafından öldürüldü. Alınan bilgiye göre, Bakırköy'den Sirkeci'ye gitmek için trene binen Dr. Erdoğan Topalhocaoğlu, Cankurtaran İstasyonu'nda kapkaççıların saldırısına uğradı. Kapkaççılar, cep telefonunu aldıkları Dr. Topalhocaoğlu'nu...
  4. Yılmaz güney aşkı için istanbul-eskişehir tren yolunu kestiğini biliyor muydunuz.

Yılmaz güney aşkı için istanbul-eskişehir tren yolunu kestiğini biliyor muydunuz.

TÜRK SİNEMASININ 'ÇİRKİN KRAL'I YILMAZ GÜNEY AŞKI İÇİN İSTANBUL-ESKİŞEHİR TREN YOLUNU KESTİĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ. 'Çirkin Kral' Yılmaz Güney, filmleri kadar kişiliğiyle ve sansasyonlarıyla da Türk sinemasında derin izler bıraktı. Deli dolu tavırlarıyla çoğu zaman başına iş açan Güney'in maceraları bugün bile arkadaşlarını heyecanlandırıyor. Bunlardan biri de Tuncel Kurtiz. Deneyimli aktör,...
  5. Mars'ta Tren Yolu Bulundu

Mars'ta Tren Yolu Bulundu

Kızıl Gezegen olarak bilinen Mars'ta üzerinde çok konuşulacak bir iddia ortaya atıldı. İddiaya göre sırlarıyla adından söz ettiren Mars'ta Tren Yolu bulundu. Tanınmış Amerikalı araştırmacı ve "sanal" arkeolog Joseph Skipper, Mars gezegeninden gelen fotoğraflarla ilgili yeni bir şaşırtıcı iddiada bulundu. Skipper, fotoğraflardan birinde açık bir şekilde tren rayları, tren istasyonu...

Sayfayı Paylaş