gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Trend Kıvırcık Saç Modelleri

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

okul için kıvırcık saç modelleri kıvırcık saç modelleri okul günlük Kıvırcık saçlara model vermek zordur...Sizinde kıvırcık saçlarınız var ve hangi model yapsam dişe düşünüyorsanız...Yeni moda kıvırcık saç modelleri karşınızda belki bir tanesi size göredir... :tik:

2. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Benim sacım hiçbir uygulama yapılmadığı halde böyle yani normal hali bu şekil ve düz olmasını istiyorum.Ama olmuyoo

3. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

İşte benim saçlar lüle lüle:)seviyorum saçlarımı

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ama bunlar okulda yapılamaz ki!

5. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    [​IMG] Ahh ahh benimkilerde dümdüz bende böyle istiyorum tam tersi.
    Ne güzel yaa içim gitti :D:D

Trend Kıvırcık Saç Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Benden size Kısa Kıvırcık Saç Modelleri Önerileri

Benden size Kısa Kıvırcık Saç Modelleri Önerileri

Kısa Kıvırcık Saç Modelleri Önerileri kısa kıvırcık saç modelleri kısa kıvırcık saç modelleri 2016 Saçınız kıvırcıksa, şanslısınız. Bir sürü kadın bu görünümü elde etmek için perma yaptırır. Bunun temel nedeni kıvırcık saçın çok fazla değişik şekil almasıdır. Buna rağmen, kısa kıvırcık saçın zor şekil aldığı düşünülür. Burada aklınızda tutacak bir kaç tavsiye var: Temel saç şekillendirme...
  2. Spiral Şeklinde Kıvırcık Saç Modelleri

Spiral Şeklinde Kıvırcık Saç Modelleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Kısa Kıvırcık Saç Modelleri Önerileri

Kısa Kıvırcık Saç Modelleri Önerileri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. 2012 Kıvırcık Saç Modelleri

2012 Kıvırcık Saç Modelleri

Çoğu kişi kıvırcık saçları sevmez. Bunun nedeni kıvırcık saç modellerinin sınırlı olmasıdır. Aslında bu yanlış bir düşüncedir. Kıvırcık saçlara birçok model uygulanabilir. Kıvırcık saçlarla istediğiniz gibi görünebilirsinizBazen şık bazense spor? Kıvırcık saç modelleri çekici ve eşsizdir. Kişiye farklı bir hava katar. Günümüzde herkesin saçlarını düzleştirdiği bir dönemde kıvırcık saçlara...

Sayfayı Paylaş