gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

Trend tektaş modelleri

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

tektaş modelleri Güzel melekler, İster tektaşımızı kendimiz alalım,ister sevdiğimiz alsın hepimiz tektaşa meraklıyız.Yılın trend tektaşlarını sizinle paylaşmak istiyorum.
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    oyyy yupis hepsiii benim olsuunnnnn , olurmu ?? :mery:
    ay cok güseller canimm :)

tskler paylasim icin :kiss:

3. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    hepsine bayıldım ayol nerde bunu alacak adamlar oyyy oyyy nirdeeee

4. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Hepsi çok güzelll :)
    Teşekkürler
    +rep

5. makber

makber Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    ahh gardaşşş ne kendim alabilirim nede koca....nerde bizde o şeyten tüyü::D hepsi çok şık ama emeğine sağlık...

Trend tektaş modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2011 Tektaş Modelleri

2011 Tektaş Modelleri

tektaş modelleri tek taş modelleri tektaş 2011 tektas Sevgili meleklerim,2011 yılında evlenmeye niyet ednleriniz varsa bir kolaylık yapalım dedim.Biz burada tektaşları beğenelim işin evlenme kısmı size kalsın olmamı :D:D Bu arada en sona kendi tektaşımı koydum.:D Tek taşımı kendim aldım , tek başıma kendim taktım.Girmesinler havaya :orkide::orkide::orkide: Bu da benim ki :deli:...
  2. 2014 Tektaş Alyans Modelleri

2014 Tektaş Alyans Modelleri

tektaş yüzük modelleri, tektaş pırlanta yüzük modelleri, tektaş modelleri 2014 Biz bayanların bir nevi adı çıkmış herşeyin fazlasını yada aşırısını istiyoruz diye olurmu öyle şey bakın birkaç taş demiyoruz sadece tektaş istiyoruz diyoruz:D:D Değil mi ama:D Evlilik hazırlığında bulunan çiftler, eşine anlamlı ve değerli bir hediye almayı düşünen eşler bu haberimiz sizleri yakından...
  3. Yeni Trend Şezlong Modelleri

Yeni Trend Şezlong Modelleri

Yeni Trend Şezlong Modelleri, 2014 şezlong modelleri, yeni sezon şezlonglar Yazın simgesi olan şezlong mevsimi açılmış bulunmakta. Şezlong denildiğin de,herkesin aklına ilk gelen yer havuz başı ve deniz kenarıdır. Bu hayalin içinde de , güneşlenirken eliniz de bir kitap mutlaka vardır. Bu sebeple konfor, rahatlık ve görünüm çok önemli. Bahsettiğim şezlonglar, alışagelmiş , plastik ve ahşap...
  4. Zen Pırlanta Tektaş Yüzük Modelleri 2016

Zen Pırlanta Tektaş Yüzük Modelleri 2016

Özel günlerin simgesi haline gelen tek taş yüzük modelleri piyasa da farklı altın marka ve firmaların koleksiyonların da değişik fiyat aralıkları ve modeller ile yer alarak bayanların kalbini feth etmeye devam ediyor. Özellikle erkekler eşlerine ve sevdiklerine özel günler de hediye alırken ne alacakları konusun da sıkıntı yaşıyorlar. Tek taş pırlanta yüzük modelleri bu sıkıntıyı ortadan...

Sayfayı Paylaş