gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Trendyol Havaianas Parmak Arası Terlik Modelleri

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

havaianas, parmak arası terlik, trendyol, modelleri, çeşitleri, resimleri, ile ilgili bilgiler burada melekler

Rengarenk modelleriyle ünlülerin giydiği Havaianas parmak arası terlikler Trendyol 'da satışta melekler!

Bu terliklerin bu kadar ünlü ve beğenilir olma özelliği ise gizli kauçuk formülünden geliyormuş.Bu formül sayesinde terlikler daha hafif,daha yumuşak ve daha sağlam oluyorlarmış.

E ne duruyoruz melekler,bizim Hollywood ünlülerinden neyimiz eksik?

Birer flip flop ta biz alalım :D:D

2. ^Gri Melek^

^Gri Melek^ Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    nasil yani???? yokmuydu bunlardan Turkiyede?

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    trendyola bende üyeyim ama su zamana kadar hic birsey alamadım ordan :D terlikte almak istemiyorum acıkcası almısken güzel birşey..

4. elifkeskin34

elifkeskin34 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    sabah bi girdim trendyolun sitesine, yeni tasarımımzı görmek ister misiniz diye pencere çıktı karşıma. bikaç kez daha sonra diye ertelemiştim de baktım çok ısrar ediyolar bugün onları kırmıyım dedim. valla iyiki de kırmamışım, güzel tasarım yapmışlar. diğer sitelerinkinden fark edilir şekilde farklı olmuş. pek bi düzenli, pek bi aydınlık.;) deneyin görün diyorum valla :gossip:

Trendyol Havaianas Parmak Arası Terlik Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Parmak Arası Terlik Modelleri

Parmak Arası Terlik Modelleri

parmak arası terlik modelleri çocuk parmak arası terlik modelleri nil billabong bayan çocuk Yaz geldi hanımlar ,nasıl terlik giysem şöylemi olsa böylemi olsa diyosanız ve karar veremediyseniz bu parmak arası terlikler bir göz atın
  2. Billabong Bayan Parmak Arası Terlik Modelleri

Billabong Bayan Parmak Arası Terlik Modelleri

parmak arası terlik modelleri billabong terlik billabong bayan parmak arası modelleri bayan Yavaş yavaş yaz sezonuna başlamakta fayda var, Billabong’un parmak arası plaj terlikleriyle başlayayım dedim. 2009 için şimdilik sekiz adet Billabong parmak arası terlik var, yaz yaklaştıkça model sayısını artarmı Billabong bilir ama bu yaz kaliteyi arayanlar, plajlarda Avustralya rüzgarı estirmek...
  3. desenli parmak arası terlikler

desenli parmak arası terlikler

Bence yaz ayının en zevkli yanı bu terliklerle rahat rahat gezmek.Ayakkalarımızın bayramı bence bu terlikleri giyince:DHem çok rahat hem de çok şıklar.Yepyeni renk renk, desen desen çok güzel parmak arası terlikler sizlerle.
  4. Parmak Arası kışlık terlikler

Parmak Arası kışlık terlikler

kışlık terlikler Parmak arası terliklerin sadece yaz aylarında giyileceğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz :ehi: Twigy’nin yeni sezon kışlık parmak arası terlikleri hem eğlenceli hem de çok rahat. Biz bayanların severek hatta bayıla bayıla giyeceği Parmak arası 4 mevsim terliklerden birkaç model :tik:
  5. Genio Parmak Arası Terlikleri

Genio Parmak Arası Terlikleri

genio terlik Parmak arası modelleri içerisinde en çok tercih edilen tasarımın İtalyan kalitesi ve işçiliği ile buluşması ile ortaya çıkan bir terlik modeli Genio markası ile ayaklarımızı şenlendiriyor. Parmak arası kısmındaki çiçek motifi görülmeye değer olan model vitrinlerinde %15 indirimli.

Sayfayı Paylaş