gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

trenti

Konu, 'SŞTUÜ Melek Sözlük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Bir halatın çekilen çıması

trenti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sibel Can - Yalnızlar Treni

Sibel Can - Yalnızlar Treni

ne senin yüzün güldü ne içime sindi Nöbetçi sevgilin olamam doğrusu İkimize bir dünya yetmiyor mu Ben kendime ait sen kendine buyruk Üç yanlışdan bir doğru gitmiyor mu Bu yalnızlar treni ne bitmeyen senfoni Git ama git unut beni beni beni Benim için kolay unuturum gider Kalbim affetmez seni Ammaaan bırak imkansız olsun İnceldiği yerden kopsun Ne senin yüzün güldü ne içime sindi Olmayınca...
  2. Kahverengi trendi

Kahverengi trendi

kahverengi kıyafet kombinleri kahve tonları 2009 un en çok tercih edilen trend renkleri arasında yer alıyor...sadeliği ve klasiği sevenler genellikle kahve renginden yana tercih yapıyorlar.*MeÇHuL*
  3. Beyaz Çorap Trendi

Beyaz Çorap Trendi

beyaz çorap beyaz çorap modası okul çorapları okul çorabı modelleri Beyaz çorapları okula giderken formanın altına giyerdik...O zaman benim hiç hoşuma gitmezdi aynı çoraplar yine moda...Eğer o zamanlar hoşunuza gidiyorsa bu moda tam sizlik... Hadi bakalım melekler çıkarın beyaz çorapları sakladığınız yerlerden :tik:
  4. Suluboya Trendi

Suluboya Trendi

sanki üzerinde sulu boya çalışması yapılmış gibi renkli renkli hoş bi götntü sergiliyor bu kıyafetler.Görenlerin çok hoşuna gidecek bunlar.
  5. Dünyanın En Hızlı Treni

Dünyanın En Hızlı Treni

dünyanın en hızlı treni, nerededir, hangisidir, hızı, resimleri, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Şimdiye kadar hızlı tren konusunda rekor sahibi Çin'di.Ülkenin finans ve ticaret merkezi Şanghay'ı Zhejiang eyaletinin en önemli şehirlerinden Hangzhou'ya bağlayan hızlı tren saatte 416.6 km yaparak rekor kırmıştı.Fakat bu rekor kırıldı. Haziran ayın da sefer...

Sayfayı Paylaş