gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Tribün

Konu, 'Çöplük' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Rüyasında tribünden birşeyler seyreden başkalarının işine karışmayacak ve huzurlu bir devre geçirecek demektir.

Tribün konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Klasik Anne Tripleri :))

Klasik Anne Tripleri :))

Tam kapiyi acmis evden disari cikiyorumdur ki.. Annem mutfaktan seslenir. - Oglum yemek hazirladim. Nereye? - Hep kapiyi actigimda hazir oluyo zaten. - Hala konusuyo dökücem simdi kafandan asagi tencereyi.. Gencin Abisi Şehirdışında Okumaktadır.. - Anne abim ariyooo? - Kapat telefonu yazmasin evladima.. - Ya anne sonucta iki faturayida sen ödemio musun? Ne gerek var? - Sen o telefonu hemen...
  2. yemek yapmasını bilmeyen kız tripleri

yemek yapmasını bilmeyen kız tripleri

kendisine yemek yaptırarak ezemeyeceğinizi ispatlamaya çalışan kızların yaptığı triplerdir... akılları sıra ben hanım hanımcık oturdum,el bebek gül bebek büyüdüm mesajı vermek isterler... bilip de bilmeme tekniğini uygulayan uyanık kızların tripleri... cocuk yapmasini da bilmem diyen kızdır. ya uzak durulacak ya da ikisi de öğretilecektir... iş kadınıyım, yani o kadar üniversite okul...
  3. tribün bedduaları

tribün bedduaları

Takımının Şampiyonlar Ligi maçını seyrederken elektrikler kesilsin !! G.Saraylılarla dolu bir otobüste giderken cep telefonundaki F.Bahçe Marşı melodisi çala inşallah? Askerde Erman Hoca gibi çavuşu ola da sürüm sürüm sürüne! 250 lira verip girdiği maçta midesi bozulasıca da 90 dakikayı tuvalette geçiresice Transfer taksitine güvenip de aldığın arabana haciz gele inşallah! Lig TV...
  4. Trip rapunk - rapunkerland (2011) (yeni)

Trip rapunk - rapunkerland (2011) (yeni)

Trip rapunk, 2011, rapunkerland Kendilerine has ilginç yorumları ve sıradışı şarkılarıyla işte Trip rapunk. Rap ve punk tarzlarını birleştrip değişik mşeyler yapmışlar. Albümlerini de çok esprili bir şekilde tanıtmışlar. İşte sizlere 200 Rapunkeland albümüyle Trip Rapunk. TRİP RAPUNK - RAPUNKERLAND MERSİNDEN "CORREX MUSKO" VE "MATHALAİSER" İN OLUŞTURDUĞU TRİP RAPUNK,...

Sayfayı Paylaş