gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Trophy Türk Yarışmasının Sunucuları Kimler Olacak ?

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Trophy Türk Yarışmasının Sunucusu
    Trophy Türk Yarışmasını Sunan Kim

Sevgili melekler, bildiğiniz üzere ekranlara yeni bir yarışma programı geliyor, Trophy Türk. Trophy Türk yarışmacıları hakkında sizlwere daha önce bu bölümümüzden ayrıntılı bilgiler vermiştik. Bu konumuzda da heyecan dolu yarışma Trophy Türk Yarışmasının Sunucusu ya da sunucuları kimler sizlere bilgi vermek istiyoruz...

Kenya'da çekilecek ve 10 ünlü ile 10 gönüllünün yarışacağı Trophy Türk yarışmasını Ertem Şener ve Survivor Taner'le birlikte Helin Avşar sunacak.

Trophy Türk Yarışmasının Sunucuları Kimler Olacak ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Melekler tırnaklardan yarışma olacaklar

Melekler tırnaklardan yarışma olacaklar

Aşağıdaki resmi kim daha güzel hale getirecek bakalım (MEÇHUL KADAR GÜZEL OLMASADA) 1. ye benim yapacağım avatar ve imza 2.ye benim yapacağım avatar 3.ye benim yapacağım imza hadi kolay gelsin..... :)
  2. Miss Turkey 2012 Sunucuları kimler, kim sunacak Miss Turkeyi

Miss Turkey 2012 Sunucuları kimler, kim sunacak Miss Turkeyi

Miss Turkey 2012 Sunucuları belli oldu mu merak ettim acaba Miss Turkey 2012 kim sunacak bu yıl?
  3. Trophy Türk Yarışmacıları Kimler diyenler buyrun öğrenelim

Trophy Türk Yarışmacıları Kimler diyenler buyrun öğrenelim

Trophy Türk Yarışmacıları Kimler Trophy Türk Yarışmasında kimler var Survivor Ünlüler Gönüllüer yarışmasından sonra, ekranların en macera dolu yeni fenomeni Trophy Türk yarışması sunucuları, Helin Avşar ve Ertem Şener, Trophy Türk yarışmacıları kimler derseniz şayet; Sevgili Melek'lerim, Trophy Türk yarışması yarışmacıları, Berksan, Önder Bekensir ve Zaza Enden'den oluşuyor. Trophy Türk...
  4. 2014 Survivor Yarışmasına Kimler Katılacak?

2014 Survivor Yarışmasına Kimler Katılacak?

2014 survivor yarışmacıları 2014 survivor ünlüler 2014 survivor Sevgili melekler, 2013 Survivor yarışması dün gece Kıbrıs'tan canlı yayınlanan final bölümüyle sona erdi. Yarışmayı Gönüllüler takımından Hilmi Cem kazandı. Doğukan ise ikinci oldu. Yarışmanın bitmesiyle birlikte yarışma fanatikleri 2014 Survivor Ünlüler takımı yarışmacılarının kimler olabileceğini şimdiden merak etmeye...
  5. O Ses Türkiye Yarışmasında Yeni Jüri Kim Olacak?

O Ses Türkiye Yarışmasında Yeni Jüri Kim Olacak?

o ses Türkiye o ses Türkiye jüri üyeleri o ses Türkiye yeni jüri üyeleri O Ses Türkiye yarışmasın da şu ana kadar Mustafa Sandal, Murat Boz ve Hülya Avşar jüri üyeliği yapmıştı. Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını yaptığı bir diğer yarışma olan Yetenek Sizsiniz de Sergen Yalçın jüri üyeliğinden ayrılarak yerine Eser Yenenler gelince gözler O Ses Türkiye yarışmasına çevrildi. Bakalım yeni sezon...

Sayfayı Paylaş