gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Trt hadise dedi

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

ŞOVU DA ÇOK GÜZEL [​IMG] BELÇİKA’NIN “EUROVİSİON’DA BİZİM İÇİN YARIŞ” TEKLİFİNİ REDDEDEN HADİSE, TÜRKİYE’Yİ TEMSİL EDECEK.

Ve Eurovision’da Türkiye’yi kimin temsil edeceği belli oldu. TRT Eurovision için son kararını verdi ve Belçika’da yaşayan şarkıcı Hadise’nin Türkiye adına yarışacağını ilan etti. Kurumun belirlediği ismi ilk kez açıklayan TRT Genel Müdürü İbrahim Şahin, “Düzenlediğimiz anketin sonucunu dikkate alarak bizi Hadise’nin temsil etmesine karar verdik” diye konuştu. TRT, Mayıs 2009’da Moskova’da yapılacak yarışma için aday sayısını ikiye indirmiş, Şebnem Ferah ile Hadise finale kalmıştı.

“Ben henüz Hadise’yle tanışmadım, görüşmedim” diyen TRT Genel Müdürü İbrahim Şahin, neden Hadise’de karar kılındığını ise şu sözlerle anlattı: Kliplerini izledim. Çok iyi şov yapıyor. Güzel bir hanımefendi. Yurtdışında yaşadığı için yabancı dili de çok iyi. Bir de çok iyi sponsorları var. EMI, önemli bir marka ve Hadise’nin sponsorluğunu yapıyor. EMI’ın bu konumu nedeniyle, TRT’nin tanıtım konusundaki eksikliklerinin de giderileceğini düşünüyorum. Birçok şey, bu sponsorluk sayesinde TRT’ye maliyeti daha az olacaktır...

2. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: Trt hadise dedi
    hakkımızda hayırlısı bakalım nasıl çıkacaz bu işin içinden ama iyi yorumcu ve güzel kız ihtimal var başarılı olması için

3. Beyazca

Beyazca Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Trt hadise dedi

hayırlı olur işallah

Trt hadise dedi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hadisler

Hadisler

HADİSLER (Allah Rasûlü) “Din nasihattir/samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah'a, Kitabina, Peygamberine, Müslümanlarin yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi. Müslim, Imân, 95. Islâm, güzel ahlâktir. Kenzü'l-Ummâl, 3/17, HadisNo: 5225. Insanlara merhamet etmeyene Allah merhamet etmez. Müslim, Fedâil, 66; Tirmizî, Birr, 16....
  2. dediler....

dediler....

Söze başlarken dostu an dediler Onu anan söze mercan dediler Gül yüzün görüp hüsn ü ân dediler Korkma dur yolunda ver can dediler Söze dökmüşsün içi boş pazarın Hayal hakikat seçemez nazarın Nefsine geçmez zayıftır azarın Hakka kul olamaz her can dediler Dilden kalbine indir gel sözünü Hakka can ile döndür gel yüzünü Keremden üste yandır gel özünü Hakikat yoluna gir can dediler Gir...
  3. Hadise -Türk kadınları belçikalılardan güzel dedi ve ekledi

Hadise -Türk kadınları belçikalılardan güzel dedi ve ekledi

'TÜRKLER BELÇİKALILAR'DAN GÜZEL' ŞARKICI HADİSE, ÖNCEKİ GÜN CEBIT BİLİŞİM FUARI’ NDAKİ TURKCELL STANDINDA HAYRANLARIYLA BULUŞTU. İki şarkılık repertuvar hazırlayan Hadise, fuar alanını dolduran ziyaretçileri coşturdu. Stand alanında ilginç açıklamalar da yapan seksi şarkıcı, “Türk kadınları Belçikalılar’dan daha güzel. Mesela Sibel Can’ın vücuduna bayılıyorum. Balık etli olabilir ama...
  4. Eurovision yıldızları hadise için ne dedi

Eurovision yıldızları hadise için ne dedi

EUROVİSİON'DA TÜRKİYE'Yİ TEMSİL ETMEYE HAZIRLANAN HADİSE’YE ÖNCEKİ YILLARIN YARIŞMACILARINDAN TAM DESTEK GELDİ. HEPSİ DE “HADİSE’NİN ŞARKISI ÇOK GÜZEL, BAŞARIYLA DÖNECEK” DEDİ... Şansı çok yüksek... SERTAB ERENER: 2003 Eurovision birincisi Sertab Erener, bu yılki yarışmada Türkiye'yi temsil edecek Hadise'nin şansının yüksek olduğunu söyledi. 'Hadise Avrupa'da yaşayan ve orayı iyi bilen...
  5. Hadise ''Ben Belçikalıyım '' Dedi mi?

Hadise ''Ben Belçikalıyım '' Dedi mi?

hadise hadise haberleri oses hadise hadise vergi kaçırıyor mu hadise açıklama 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler. En son gözyaşları sebebiyle haber yaptığımız Hadise , bu aralar çok üzgün melekler. Halen Oses Türkiye programında jüri üyeliği yapan Hadise 'nin , 2009 yılında Belçika'da bir dergiye verdiği röportajda sarfettiği sözler nedeniyle canı çok sıkkın. Bu olayın açığa çıkmasıyla...

Sayfayı Paylaş