gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

TRT1 Kızılelma Dizisi İlk Tanıtım Fragmanı

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

kızılelma dizisi tanıtım, trt1 kızılelma dizisi, trt1 kızılelma dizisi fragmanı
    Sevgili melekler, trt1 'in yeni dizisi Kızılelma çok yakında ekranlarda olacak. Yapımcı Osman Sınav'ın imzasını taşıyan yeni dizide Furkan Palaı başrolde yer alacak. İşte dizinin ilk tanıtım fragmanı...

KIZILELMA ÜLKÜSÜ NEDİR, NE DEMEKTİR MERAK EDENLER LÜTFEN TIKLAYIN...

Son düzenleme: 26 Kasım 2013
    Asena_Sule bunu beğendi.
  2. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    izlememem için ismi yeter zaten kızılelma keisnlikle izleyecem inşallah tahmin ettiğim konusu vardır

TİTAN bunu beğendi.
  3. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Tam senlik Şulem :)

Asena_Sule bunu beğendi.
  4. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    hee valla titanım yaa tam benlik izleyecek bi dizim olacak :) inşallah eğitici öğretici bidizidir :)

TİTAN bunu beğendi.
  5. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    kızılelma eski türk uygarlıkalrından beri kullanılan bi kelimedir esas anlamı hedef dir hedefe ulaşmak şimdiki hedef ise tüm dünyadaki türklerin tek çatı altıda tek devlet altında yaşamsıdır bakalım dizi hangi kouyu esas alacak :) benide oynatsalr yaa hahahah boş boş oturuyorume vde

TİTAN bunu beğendi.
  6. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Evet Şulem, ben de ufak bir araştırma yaptım ve yukardaki yazıya ekledim, merak edenler Kızılelma Ülküsü hakkında bilgi sahibi olabilirler ;)

Asena_Sule bunu beğendi.
TRT1 Kızılelma Dizisi İlk Tanıtım Fragmanı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kayıp Dizisi İlk Tanıtım Fragmanı

Kayıp Dizisi İlk Tanıtım Fragmanı

kayip dizisi, kayıp dizisi tanıtım fragmanı, kayıp dizisi tanıtım Sevgili melekler, Kanal D'nin iddialı yapımlarından biri olarak yeni sezonda ekranlara gelecek olan dizisi Kayıp'ın ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. İlginç konusuyla dikkat çeken dizinin ilk fragmanını sizlerle paylaşıyoruz... [media]
  2. Fatih Dizisi İlk Tanıtım Fragmanı

Fatih Dizisi İlk Tanıtım Fragmanı

fatih dizisi fragman, fatih dizisi, fatih dizisi tanıtım fragmanı Sevgili melekler, yeni sezonda yayına girecek olan Fatih dizisi reyting sınırlarını zorlayacağa benziyor. Dikkat çekici oyuncu kadrosu ve konusu ile izleyiciyi çekeceğine inanılan Fatih dizisinin ilk tanıtım fragmanı da yayınlandı. İşte o fragman... [media]
  3. Çalıkuşu Dizisi İlk Tanıtım Fragmanı

Çalıkuşu Dizisi İlk Tanıtım Fragmanı

çalıkuşu dizisi fragman, çalıkuşu dizisi, çalıkuşu dizisi 1.bölüm fragmanı Sevgili melekler, yıllar önce Aydan Şener ve Kenan Kalav'dan izlediğimiz ve usta müzisyen Esin Engin'in asla unutulmayacak klasikleşmiş muhteşem bestesiyle izlediğimiz Çalıkuşu dizisi yeni sezonda aynı fon müziğiyle ekranlarda olacak. Fahriye Evcen ve Burak Özçivit'in başrolünde oynayacakları Çalıkuşu'nun ilk fragmanı...
  4. Vicdan Dizisi İlk Tanıtım Fragmanı

Vicdan Dizisi İlk Tanıtım Fragmanı

vicdan dizisi, vicdan dizisi tanıtım fragmanı, vicdan dizisi tanıtım Sevgili melekler, Kanal D'nin yeni bomba dizisi Vidan'ın ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Dizide Ahu Türkpençe 'Keriman' ve Timuçin Esen ise 'Yusuf' karakterine hayat verecek. Kanal D'nin çok güvendiği bu dizinin ilk tanıtım fragmanını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... [media]
  5. TRT1 Kızılelma Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler

TRT1 Kızılelma Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler

trt1 kızılelma dizisi, kızılelma dizisi konusu, trtr1 kızılelma dizisi konusu Sevgili melekler, sevilen dizi Kurtlar Vadisi'nin yapımcısı Osman Sınav'dan yepyeni bir dizi daha geliyor: Kızılelma. Çok yakında TRT1'de yayına girecek olan dizide başrol oyuncusu olarak Furkan Palalı'yı izleyeceğiz. Bu yepyeni dizinin konusu ise şöyle olacak... Türkiye’nin milli varlık ve çıkarlarını...

Sayfayı Paylaş