gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

TRT1'in Yeni Sezon Tanıtım Fragmanı 2013-2014

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

trt1 tanıtım fragmanı, trt1 yeni sezon tanıtımı, trt1 yeni tanıtım fragmanı 2013-2014
    Sevgili melekler, TRT1 yeni sezon dizilerinin tanıtımını yaptığı bir fragman yayınladı. Osmanlı Tokadı'ndan Beni Böyle Sev'e, Seksenler'den Avrupa Avrupa'ya kadar dizilerinin tanıtımının yapıldığı TRT1 fragmanını sizlerle paylaşıyoruz...

TRT1'in Yeni Sezon Tanıtım Fragmanı 2013-2014 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Galatasaray'ın 2013-2014 Sezonu Yeni Formaları!

Galatasaray'ın 2013-2014 Sezonu Yeni Formaları!

galatasarayın yeni formaları galatasaray 2013-2014 formaları Sevgili melekler, Galatasaray futbol takımının 2013-2014 sezonu için hazırlanan yeni forması görücüye çıktı. Daha önce tanıtımı yapılan iç saha formasının ardından dış saha forması da taraftarlarla buluşuyor. Koyu renkli formaların tasarımı Nike tarafından yapılmıştır. İşte Galatasaray'ın 2013-2014 sezonunda giyeceği koyu renkli...
  2. Fatih Harbiye Dizisi Yeni Sezon İlk Tanıtım Fragmanı 2014-2015

Fatih Harbiye Dizisi Yeni Sezon İlk Tanıtım Fragmanı 2014-2015

fatih harbiye yeni sezon, fatih harbiye yeni bölüm, fatih harbiye dizisi Sevgili melekler, yeni sezonda merakla beklenen dizilerin başında gelen Fatih Harbiye dizisinin yeni sezon ilk tanıtım fragmanı yayına girdi. Başrollerinde Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu'nun yer aldığı dizinin yeni sezon tanıtım fragmanını sizlerle paylaşıyoruz... [MEDIA]
  3. Karagül Yeni Sezon İlk Bölüm Tanıtım Fragmanı !

Karagül Yeni Sezon İlk Bölüm Tanıtım Fragmanı !

karagül yeni sezonda neler olacak, karagül yeni sezon tanıtım, karagül 2014-2015 ilk tanıtım fragmanı Sevgili melekler, izlediğim tek televizyon dizisi olan Karagül geçtiğimiz sezon heyecan verici bir şekilde tatile girmişti. Yeni sezonda pek çok beklentide olan dizinin hayran kitlesine hemen söyleyelim, Murat eve geri dönüyor. Herkesin nefretini kazanan Kendal Ağa'nın hapse düşeceği yeni...
  4. Tv8 Yeni Sezon tanıtım Fragmanı 2014

Tv8 Yeni Sezon tanıtım Fragmanı 2014

tv8 tanıtım fragmanı, tv8 yeni progamlar, tv8 progamları 2014-2015 Sevgili melekler, Acun Ilıcalı'nın yeni satın aldığı ve yeni sezonla birlikte tüm programlarını artık bu kanaldan yayınlanacağı TV8'in yeni sezon tanıtım fragmanı yayınlandı. Tanıtım fragmanı O Ses Türkiye ve Yetenek Sizsinizle başlıyor. Ardından 3 Adam'ın tanıtımının yapılmasını ardından Survivor'la devam ediliyor. Yeni...
  5. Karadayı Yeni Sezon Fragmanı Eylül 2014

Karadayı Yeni Sezon Fragmanı Eylül 2014

karadayı son bölüm, karadayı son bölüm fragmanı, karadayı yeni sezon, karadayı yeni sezon fragmanı ATV ekranlarının sevilen Dizisi "Karadayı" yaz tatiline bomba gibi bir sezon finali ile girmişti. Feride ve Mahir'in düğün hazırlığının yapıldığı son saatlerde Mahir gilin evinin önün de patlayan bomba ve arabanın içinde bulunan kişiler yaz boyunca kafalar da soru işaretleri bıraktı....

Sayfayı Paylaş