gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

TRT'nin Yeni Dizisinde Mazhar Alanson Akşemsettin Rolünde!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu, TRT'nin Yeni Dizisinde Mazhar Alanson Akşemsettin Rolünde haberi hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, TRT'nin yeni sezon için çektiği dizi Fatih Sultan Mehmet'in İstanbulu fethedişini anlatan Osmanlı Tokadı isimli dizi olacak. Yeni dizide yer alan ünlü isimlerden birisi de müzisyen ve oyuncu Mazhar Alanson. Alanson dizide Fatih'in hocası Akşemsettin'i canlandırıyor.

İstanbul'u feth eden Fatih Sultan Mehmet'in hocası Akşemsettin'i canlandıran Mazhar Alanson, çektiği fotoğrafı twitter'dan 415 bin takipçisiyle paylaştı. "Hiç mi yaşlanmazsın?", "Yakışmış baba!", "Tam sana göre bir rol" gibi yorumlar alan Alanson, takipçilerine teşekkür etmeyi ihmal etmedi. Kadrosunda İsmail Hacıoğlu, Vildan Atasever, Cemal Hünal, Pekin Akil, Uğur Çavuşoğlu, Alper Kul gibi isimlerin yer aldığı dizinin çekimlerine kısa bir süre önce başlandı. İstanbul'un fethi sahneleri için 700 bin lira harcanan ve bir ay ön hazırlık yapılan dizinin, önümüzdeki ay TRT ekranında izleyiciyle buluşması planlanıyor.

TRT'nin Yeni Dizisinde Mazhar Alanson Akşemsettin Rolünde! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mazhar Alanson - Yandım Yandım

Mazhar Alanson - Yandım Yandım

Özledim seni, düştüm yollara Açtım gönlümü rüzgarına Bir hayaldi sanki, bir macera Yıkıldım. Kelimeler paramparça Yandım...Yandım... Yandım yandım ahhhh ki ne yandım! Bana yeniden şarkılar söyleten kadın Baka baka doyamadım, hem kokladım da Sarhoşluğu geçmedi hala İçimde sevdan... Hala hoş bir havan var Ne güzel adın Bir çizik attın gönlüme, kanattın. Yandım...Yandım... Yandım yandım ahhhh ki...
  2. Mazhar Alanson - Psikopat

Mazhar Alanson - Psikopat

Senden uzaklarda herkes bir alem Anlaşılmaz işler bunlar bir tanem Nederse desin bizim alem Ben hür yaşarım Güler coşarım Bıktım senden billahi Seni boşarım Pisi pisikopatım Billah yaparım Sensiz olamam der Senden kaçarım Pisi pisikopatım Billah yaparım Seni seviyorum der Senden kaçarım Az biraz gül yüzüme buz gibi bakma Cana yakın ol biraz suratını asma Tatlı tatlı konuş sen bilirsin de...
  3. Mazhar Alanson - New York Sokakları

Mazhar Alanson - New York Sokakları

ki yüz doları cebime attım birden kendimi birşey sandım iki kız gördüm yan yan baktım dedim beraber olalım aldım kızları diskoya gittim yüz doları yedim bitirdim ikisini birden tavlamak için oturmadım hep dans ettim tamam be dedim işler yolunda bir gün esmer sonra sarışınla dans dans ettim bir ara kızlar tuvalete gitti dönüşleri bir hayli gecikti ne oluyor dedim merak ettim gittim kapıya çok...
  4. Mazhar Alanson - Ne Dersiniz

Mazhar Alanson - Ne Dersiniz

hayatım tükenmez maceralardı içimde birçok istekler vardý,ı hissedince sana vurulduğumu anladım ne kadar yorulduğumu meğer ben ne kadar boş þeylere ağlamışım ne manasız şeylere bel bağlamýışım eski günler bana yaklaşmayın hayalden köpüklerle beni sarmayın biz size aşık olduk bilmem ki ne dersiniz sanırım gülersiniz bu halimize daha pek doymamışken hayatın tadına gönül...
  5. Mazhar alanson şaşırttı

Mazhar alanson şaşırttı

MAZHAR ALANSON SİZİ ŞAŞIRTACAK! POP MÜZİĞİN USTA İSMİ MAZHAR ALANSON, ERDAL MURAT AKTAŞ'IN YÖNETTİĞİ 'KİRPİ' FİLMİNDE KİRPİ REŞAT ROLÜYLE KARŞIMIZA ÇIKACAK. GÜVEN KIRAÇ'IN DA BAŞROLDE OLDUĞU FİLM, BİRBİRİLERİNDEN İNTİKAM ALMAK İÇİN HER YOLU DENEYEN İKİ İNATÇI DÜŞMANIN ÖYKÜSÜNÜ KONU ALIYOR. 'Süper Baba', 'İkinci Bahar' ve 'Yabancı Damat' gibi unutulmaz dizilerin senaryolarının altında...

Sayfayı Paylaş