gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Tsk Yeni Komutanları Kim Listesi Var mı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Tsk da istifa eden kuvvet komutanlarının yerine kimler geldi şimdi kim hangi komutan bilgi verir misiniz

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Tsk Yeni Komutanları Kim Listesi Var mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Oruca uygun diyet listesi var mı

Oruca uygun diyet listesi var mı

Oruçluyken uygulayabileceğimiz oruçta diyet gibi algılayabilirsiniz arkadaşlarım da buna uygun bi diyet listesi var mı. Yani hem ibadetimizi yapsak hemde kilo almadan kilo versek varmı bi diyet listesi
  2. 2011 TSK Yeni Komutanları

2011 TSK Yeni Komutanları

servet yörük biyografi 2011, tsk, yeni komutanlar, listesi, paşalar, yeni atamalar, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Bildiğiniz üzere Genelkurmay Başkanı ve kuvvet komutanları emekliliklerini istediler.Bu durumda boşalan mevkilere hangi paşalar oturacak? Haberimiz şöyle; Genelkurmay Başkanı Orgeneral Işık Koşaner ile 3 kuvvet komutanının emekliliğini istemesi ile...
  3. folbiol kimlere önerilir. Folbiol kullananlar var mı ?

folbiol kimlere önerilir. Folbiol kullananlar var mı ?

1 düşük yaşadım kontrole gittiğimde hiç bir sıkıntı olmadıgını ancak korunmayı bırakmadan 1 ay önce folbiol diye bir ilaç içeceksin dedi.hamile kalıncada elevit tonatal a döneceğiz dedi vitamin ve kansızlık için kullanılan bir ilaç oldugunu duydum bilgilendirecek olan varmı
  4. Seda Sayan'ın Yeni Sevgilisi kim bilen var mı?

Seda Sayan'ın Yeni Sevgilisi kim bilen var mı?

Seda Sayan'ın Yeni Sevgilisi kim merak ettim uzun zamandır ekranlarda da göremiyoruz acaba yeni sevgilisi mi izin vermiyor:S
  5. Bebek alışveriş listesi yapmaya var mısınız melekler?

Bebek alışveriş listesi yapmaya var mısınız melekler?

Tüm gebelerin sabırsızlıkla beklediği anlardan biri de alışveriş zamanıdır.Toplum olarak da hep bekle bekle hele bi sekizinci aya gir ondan sonra hazırlarsın denir.Ama ben bekleyemedim.Acil olarak ilk anda lazım olacaklarımı aldım.Ama insan tecrübesiz olunca neler alacağını nelerin gerçek anlamda yararlı veya gereksiz alınmaması gerekenler neler bilemiyor.Ben de hem bana hem de gebe olan...

Sayfayı Paylaş