gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

'TT'deki aksama minumumda kaldı

Konu, 'Çöplük' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Türk Telekom (TT) Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi Emin Başer, 10'uncu gününe girilen grev uygulamasının devam ettiği sürede yapılan çalışmalar sonucunda telefon ve ADSL abonelerine verilen hizmetlerinin olabildiğince aksaklık olmadan sürdürülmeye çalışıldığını söyledi.

TT Genel Müdür Yardımcısı Celalettin Dinçer ise, şebekede kasti müdahalelerle oluşan arızaların giderilmesi için greve katılmayan personelin aksaklıkların minimum seviyede kalmasını sağladığını aktardı.

'TT'deki aksama minumumda kaldı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aksama kadar yasamak

aksama kadar yasamak

Akşama Kadar Yaşamak Mekke... Yaşlı bir adam ve genç bir delikanlı bir köşede oturup konuşmaktalar. Önlerinde iyi giyimli bir adam belirir. Genç olanın önüne bir kese altın koyar. Genç: - Sağol, paraya ihtiyacım yok. - Olsun, ben sana veriyorum, ister sen harca, ister fakirere ver. Genç fazla ısrar etmez. Keseyi alır hemen hepsini ihtiyacı olduğunu bildiklerine dağıtır. Yaşlı adam...
  2. çaresiz kaldım

çaresiz kaldım

çaresiz kaldım şarkısı çaresiz kaldım şiir caresiz kaldim siir Sana cesaret vermesin çaresiz kalışım Şimdilik çok güzelsin ve sen kazandın Birgün pişman olup beni ararsın Unutma ben o artık eski ben değilim Ben değilim sana şarkılar yazan Ben değilim hasretinle yanan Ben değilim yokluğunda ağlayan Unutma ben o artık eski ben değilim Sana cesaret...
  3. İDO seferlerinde aksama

İDO seferlerinde aksama

İstanbul'daki elverişsiz hava koşulları nedeniyle bazı İDO seferleri yapılamıyor. İstanbul'daki elverişsiz hava koşulları nedeniyle İstanbul Deniz Otobüsleri A.Ş'nin (İDO) bazı deniz otobüsü ve feribot seferleri yapılamıyor. İDO'dan alınan bilgiye göre, saat 07.00'daki Yenikapı-Bandırma feribot seferi ile saat 07.30'daki Bandırma-Yenikapı ve saat 08.00'deki Armutlu-Yenikapı-Bostancı deniz...
  4. yarın aksama kader 1 er yasını serıf okuyoruz....

yarın aksama kader 1 er yasını serıf okuyoruz....

arkadaslr agır hasta bı abımız ıcın yarın aksama 500 yasını serıf okuyoruz.1 er yasını serıf de sız okumak ıstermısınız?sımdıden allah razı olsun sızlerden okuyanlar okudum dıye yazarsa sayısı bakımından ii olur ii aksmlar
  5. Çocukların Yürüyüşünde Aksama Perthes Hastalığı

Çocukların Yürüyüşünde Aksama Perthes Hastalığı

perthes hastalığı nedir,perthes hastalığının nedenleri,perthes hastalığının sebepleri,perthes hastalığının tedavisi,perthes hastalığı hakkında bilgiler Perthes hastalığı çocuk ortopedisinin önemli hastalıklarından birisidir. Perthes Hastalığı, femur başı dediğimiz uyluk en üst kısmındaki top şeklindeki kemik bölgesinin kan akımının geçici olarak duraksaması ile gelişir. Bunun...

Sayfayı Paylaş