Ttnet Aile Koruma Şifresi Nasıl Kaldırılır ?

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Ttnet Aile Koruma Şifresi Kaldır TTNET Aile Koruma Şifresini silme

Aişle koruma şifresi ilk başlarda hoşunuza gitti ancak girdiğiniz sitelerde sürekli sorun yaşıyorsunuz ve kaldırmaya karar verdiniz. Ne yapacaksınız melekler ? Hemen anlatalım :tik:

Program ekle ve kaldır içerisinde bu program görünüyor olmalı, görünüyorsa kaldırırken kod ister, vermiş olduğunuz kodu verirseniz engeli kaldırmış olursunuz.

Eğer görünmüyorsa Hotmail account'unuz üzerinde bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz . Hotmail'i açtığınızda üst kısımdaki işlev menülerinden aile koruma bölümünden, korumayı kaldırma işlemini rahatlıkla yaparsınız.

Ttnet Aile Koruma Şifresi Nasıl Kaldırılır ? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Thumbs.db nedir, nasıl kaldırılır

thumbsdb nedir thumbs silme sohbet günlüklerim nasıl kaldırılır sohbet günlügünü nasıl kaldırabilirim thumbsdb silinemiyor Thumbs.db nedir, nasıl kaldırılır Bu dosya belki bir klasörü .zip ya da .rar şeklinde arşivleyip birine göndereceğiniz zaman, belkide FTP aracılığı ile sisteminizden dosyaları hostunuza atacağınız zaman varlığı ile sinirinizi bozmaya yetebilir. Hatta bazen bu dosyanın ne...
  2. Etype proğramı nasıl kaldırılır

etype nasıl silinir, kaldırılır, kaldıramıyorum silme işlemi için bu konumuzu takip edin. Off off etype diye bir proğramı çocuğunuz yada bilmeyen bi sıpagetti indir di ise nasıl kaldırırsınız size onu anlatayım. Bu çocukların indirdiği proğramlara aklım sırrım ermiyor. Bu facebook taki bir oyunla alakalı 57 mb lık bir dosya silemiyorsunuz kaldır dediğinizde de bulamıyorsunuz. Öncelikle bu...
  3. Ttnet Aile Koruma Şifresi Kaldırma

Ttnet Aile Koruma Şifresi Kaldırma Selam kızlar ben Ttnet Aile Koruma Şifresi Kaldırmak istiyorum nasıl yapacağım bilmiyorum bu konuda sizin yardımınıza ihtiyacım var.
  4. Doğal yöntemle nasıl kaş kaldırılır?

LÜtfen yardım edin benim kaşlarımın bişekli var bozmak istemiyorum ama sonlarını düz yapmak istiyorum kaş kaldırma egzersizi yapın diyolar ama benim kiler aynı anda ve il yarıya kadar kalkıyo sonları kalkmıyo napabilirim???
  5. Bilgisayarın Kilidi Nasıl Kaldırılır ?

Bu konu; bilgisayarın kilidi nasıl kaldırılır hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bilgisayar kullanırken bilgisayarda ki kendimize ait bilgilerin, belgelerin ya da yaptığımız işlemlerin bilinmesini istemeyebilir, bizden habersiz bilgisayarımızın başkaları tarafından kullanılmasını istemeyebiliriz. Bunun için de bilgisayarımıza kilit koyarız. Peki gerek kalmadığı zaman bu kilidi...
  6. 22find.com Tarayıcıdan Nasıl Kaldırılır?

22find.com kaldırma tarayıcıdan 22find.com kaldırma Sevgili melekler, girdiğiniz sitelerden ya da indirdiğiniz programlardan dolayı sizin isteğiniz dışında tarayıcınıza yerleşen ve ana sayfanızı değiştiren yazılımlardan birisi 22find.com nasıl kaldırılır merak ediyor ve kurtulmak istiyorsanız, buyrun yapılışı... Önce yapmanızı istediğimiz şey 22find.com'un yapıştığı arama motorunuzun...
  7. Conduit.Search.Com Nasıl Kaldırılır?

search conduit kaldırma search conduit nasıl kaldırılır search conduit Sevgili melekler, bilgisayarınıza yüklediğiniz ücretsiz programlarla birlikte otomatikman gelen bir web arama motoru ve araç çubuğudur search.conduit.com. Bu program eğer bilginiz dışında geldiyse arama motorunuz yerini alır ve sizi sinir eder. Bilmeyenler için bu programın nasıl silineceğinizi tüm arama motorları için...
  8. TTnet Güvenli İnternet Sistemi Pc'den Nasıl Kaldırılır?

ttnet güvenli internet ttnet güvenli internet sistemi kaldırma Sevgili melekler, internetin zararlı içeriklerinden çocukları korumak için Ttnet'in uyguladığı bir sistem olan Ttnet Güvenli İnternet hizmeti, ADSL hattı üzerinden, seçtiğiniz güvenli internet hizmeti profili nedeniyle internet sitelerine erişemediğinizde, Uyarıcı ve bilgilendirici internet sayfasına yönlendirir. Güvenli...
  9. Koruma Memuru Alım Şartları, Koruma Memuru Nasıl Olunur, Koruma Memuru Başvuru 2014

koruma memuru başvuru şartları, koruma memuru nasıl olunur, koruma memuru 2014 Sevgili melekler, Emniyet Genel Müdürlüğü Koruma Daire Başkanlığı bünyesine alınacak olan 50 bin koruma memurunda fiziki şartlar ön plana çıkıyor. Peki 50 Bin Koruma Memur Alımı nasıl yapılacak. 50 bin koruma memuru başvuru şartları belli oldu. İçişleri Bakanlığının bir süredir üzerinde çalışma yürüttüğü...
  10. Yandex Bar Tarayıcıdan Nasıl Kaldırılır?

yandex bar kaldırma, yandex bar, yandex nasıl kaldırılır Sevgili melekler, zaman zaman nette gezerken girdiğimiz sitelerden ya da indirdiğimiz programlardan tarayıcımıza yapışıp kalan yandex bar nasıl kaldırılır, bu sayfamızda sizlere bu konuda yardımcı olmaya çalışacağız... Denetim masasına giriş yapın. Program ekle kaldır bölümüne gelin ve burada Yandex Bar yazan gördüğünüz herşeyi...

Sayfayı Paylaş