Ttnet Aile Koruma Şifresi Nasıl Kaldırılır ?

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

1. TİTAN

TİTAN Kayıtsız Kullanıcılar

Ttnet Aile Koruma Şifresi Kaldır
    TTNET Aile Koruma Şifresini silme

Aişle koruma şifresi ilk başlarda hoşunuza gitti ancak girdiğiniz sitelerde sürekli sorun yaşıyorsunuz ve kaldırmaya karar verdiniz. Ne yapacaksınız melekler ? Hemen anlatalım :tik:

Program ekle ve kaldır içerisinde bu program görünüyor olmalı, görünüyorsa kaldırırken kod ister, vermiş olduğunuz kodu verirseniz engeli kaldırmış olursunuz.

Eğer görünmüyorsa Hotmail account'unuz üzerinde bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz . Hotmail'i açtığınızda üst kısımdaki işlev menülerinden aile koruma bölümünden, korumayı kaldırma işlemini rahatlıkla yaparsınız.

Ttnet Aile Koruma Şifresi Nasıl Kaldırılır ? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Ttnet Aile Koruma Şifresi Kaldırma

Ttnet Aile Koruma Şifresi Kaldırma Selam kızlar ben Ttnet Aile Koruma Şifresi Kaldırmak istiyorum nasıl yapacağım bilmiyorum bu konuda sizin yardımınıza ihtiyacım var.
  2. 22find.com Tarayıcıdan Nasıl Kaldırılır?

[B]22find.com kaldırma tarayıcıdan 22find.com kaldırma[/B] Sevgili melekler, girdiğiniz sitelerden ya da indirdiğiniz programlardan dolayı sizin isteğiniz dışında tarayıcınıza yerleşen ve ana sayfanızı değiştiren yazılımlardan birisi 22find.com nasıl kaldırılır merak ediyor ve kurtulmak istiyorsanız, buyrun yapılışı... [IMG]http://www.meleklermekani.com/imagehosting/22.find-72.jpg[/IMG]...
  3. Conduit.Search.Com Nasıl Kaldırılır?

[B]search conduit kaldırma search conduit nasıl kaldırılır search conduit [/B]Sevgili melekler, bilgisayarınıza yüklediğiniz ücretsiz programlarla birlikte otomatikman gelen bir web arama motoru ve araç çubuğudur search.conduit.com. Bu program eğer bilginiz dışında geldiyse arama motorunuz yerini alır ve sizi sinir eder. Bilmeyenler için bu programın nasıl silineceğinizi tüm arama motorları...
  4. TTnet Güvenli İnternet Sistemi Pc'den Nasıl Kaldırılır?

[B]ttnet güvenli internet ttnet güvenli internet sistemi kaldırma[/B] Sevgili melekler, internetin zararlı içeriklerinden çocukları korumak için Ttnet'in uyguladığı bir sistem olan Ttnet Güvenli İnternet hizmeti, ADSL hattı üzerinden, seçtiğiniz güvenli internet hizmeti profili nedeniyle internet sitelerine erişemediğinizde, Uyarıcı ve bilgilendirici internet sayfasına yönlendirir....
  5. Yandex toolbar nasıl kaldırılır ?

Yandex toolbar mıdır nedir bir türlü kaldıramıyorum. Nasıl silineceğini biriniz bana anlatabilir mi lütfen istemiyorum arkadaşım yandex toolbarın browserimde olmasını bir türlü kaldıramadım lütfen yardımcı olun bana hadi bekliyom .

Sayfayı Paylaş